اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

مشکل در لود شدن

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

مشکل در لود شدن

سلام دوستان خوبید ؟
    من به تازگی لینوکس parrot را نصب کردم
    اما وقتی میخاد لود بشه روی صفحه ی لودینگ(چندتا نقطه ها ک هی روشن خاموش میشن ) میمونه
    مشکل از کجاست به نظرتون و چجوری حلش کنم ؟

سلام دوست عزیز میتونی یه عکس بگیری تا را حلش بهت بگم اینجوری مطمعن نیستم
    یا حق

کامنت

بزارید از اول بگم

من اوبونتو ی 17 داشتم میخاستم به 18 ارتقائش بدم
      چون وقت نداشتم به یکی از دوستان سپردم اما اون کلا پارتیشن هایی که اوبونتو روی اون نصب شده بود را پاک کرد
      وقتی اینجوری شد هنگام بالا اومدن سیستم گراب ارور میداد (تعجب گردم چون پارتیشن boot را هم پاک کرده بود اما گراب هنوزم نصب بود و پاک نشده بود) منم از تنظیمات bios
      first boot را ویندوز قرار دادم که دیگه وارد گراب نشه
      دیشب تصمیم گرفتم یک بار دیگه لینوکس نصب کنم نصب کامل انجام شد اما وقتی سیستم میخاد با لینوکس بالا روی صفحه ی لودینگ گیر میکرد فکر کردم چون گراب اوبونتو ی قبلی هنوز نصب هست و یک گراب جدید هم نصب شده اینجا گیر میکنه
      بعد از ساعت ها تلاش تونستم 2تا گراب نصب شده و لینوکسی را که نصب کرده بودم را پاک کردم ... حالا دیگه هیچ بوت لودری غیر بوت لودر ویندوز نبود پس یک بار دیگه لینوکس را کامل نصب کردم و در کمال ناباوری بازم لینوکس جدید روی صفحه ی لودینگ گیر میکنه یعنی چندبار نقطه ها روشن خاموش میشن قفل میشن و سیستم هنگ میکنه
      یا این که میره روی این حالت :

و یا وقتی هنگام لود شدن esc را فشار میدم این پیغام ها نمایش داده میشن
      آخرین ویرایش توسط Habili; در تاریخ/ساعت 02-09-2021, 12:31 AM.

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
      در حال انجام ...
      X