اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

نصب LEMP بهمراه کانفیگ Nginx، برای نصب Media Wiki

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

نصب LEMP بهمراه کانفیگ Nginx، برای نصب Media Wiki

سلام به ادمین محترم و دوستان
    قصد نصب lemp بر روی ubuntu 18.04 را در pc و server برای نصب اسکریپت مدیا ویکی دارم
    خود شرکت در Nginx کانفیگ مذگدیا ویکی را در سایتش ارائه داده.
    لطفا راهنمایی کنید تا بهترین نصب بهمراه موارد مورد نیاز اونو داشته باشم
    با احترام

سلام و احترام. انشاءلله سعی میکنم در روزهای آینده یک آموزش جامع از نصب lemp در ubuntu 18.04 آماده کنم، ولی آموزش نصب و راه اندازیش توی چهار چوب آموزش زیر هست که موقتا از طریق این آموزش نصب کنید اگر جایی هم مشکل خوردید توی انجمن مطرح کنید در صورت امکان حتما پاسخگو خواهیم بود.

آموزش نصب و راه اندازی LEMP در اوبونتو 16

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
    در حال انجام ...
    X