اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

فعال کردن wifi در ماشین مجازی virtual box

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

فعال کردن wifi در ماشین مجازی virtual box

سلام من لینوکس ubuntu 17.10 رو رویه virtualbox نصب کردم و میخوام wifi فعال کنم میرم بخشه تنظیمات مینویسه وای فایو رو پیدا نکرده یک ارشیو compat wireless هم پیدا کردم که موقع اجرایه کد make ارور میده Error1: makefile:344: recipe for target 'load' failedلطفا کمک کنید.ممنون. ؟؟

اینکار ممکن نیست , اگر میخواین از WIFI داخل ماشین مجازی استفاده کنید باید یک کارت شبکه اکسترنال تهیه کنید.

کامنت

نوشته شده توسط yasinshahabadi مشاهده پست
      سلام من لینوکس ubuntu 17.10 رو رویه virtualbox نصب کردم و میخوام wifi فعال کنم میرم بخشه تنظیمات مینویسه وای فایو رو پیدا نکرده یک ارشیو compat wireless هم پیدا کردم که موقع اجرایه کد make ارور میده Error1: makefile:344: recipe for target 'load' failedلطفا کمک کنید.ممنون. ؟؟
      درود...
      دوست عزیز شما حالت Bridge رو تست کردید ؟؟ تست کنید اگر نتیجه نگرفتید میتونید با خرید یک کارت شبکه اکسترنال به راحتی وایرلس خودتون رو اوکی کنید و یا میتونید بوت کنید و کالی رو به صورت لایو اجرا کنید ... با تشکر

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
      در حال انجام ...
      X