اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

مشکل در ریدایرکت شماره ها در ami نویسی در استریسک

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

مشکل در ریدایرکت شماره ها در ami نویسی در استریسک

با سلام و خسته نباشید من با ami دارم کار می کنم و به تماس های گرفته شده گوش میدم سیستم تلفنی یک ivr داره که در ابتدای هر تماس اجرا میشه و به محض وارد کردن شماره مورد نظر از صف یک شماره ای رو انتخاب و بهش زنگ میزنه در ami من به شماره گیرنده نگاه می کنم و با توجه به شمارش اونو redirect می کنم به شماره دیگه ای مشکلی که تو این کار هست برای شماره ای که استريسک از صف انتخاب کرد miss call ميفته اما redirect همین شماره بخوبی انجام میشه چطور میشه مانع از miss call افتادن شد ?
    با تشکر.
    اینستاگرام انجمن لینوکس ایران : https://www.instagram.com/iranlinuxforum

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
در حال انجام ...
X