اطلاعیه

بستن
هنوز اعلام نشده است.

موزیک انتظار حنا دختری در مزرعه

بستن
X
  • فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• موزیک انتظار حنا دختری در مزرعه

سلام به همه دوستان عزیز
    چندوقت پیش برای شرکتی سیستم تلفنی استریسک بستم و ازم خواستن افرادی که تو صف انتظار میمونند سه تا موزیک انتظار به نوبت براشون پخش بشه که یکیشون رو تنظیم کردم روی موزیک توستالژیک و خاطره انگیز حنا دختری در مزرعه که کلی هم استقبال به عمل اومد، موزیک متن این کارتون زیبا و خاطره انگیز رو به صورت اورجینال پیوست کردم که خودتون هر مانوری خواستی روش انجام بدین و لذتش رو ببرید.
    برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: tmp_3358-1283808011_Hana-2-1100298910.jpg
مشاهده: 1
حجم: 45.4 کیلو بایت

تاریخچه حنا دختری در مزرعه :
    کاتری دختر چمنزار در ایران معروف به حنا دختری در مزرعه، کارتون بسیار زیبا و نوستالژیک دهه ی شصت تلویزیون ایران است. این انمیشن بر اساس رمانی فنلاندی ساخته شد.با اینکه روایت این انیمشن در کشور فنلاند بود اما حتی در این کشور پخش نشد و برای کودکان فنلاندی ناشناخته ماند. پخش این انیمیشن از 8 ژانویه 1984 در شبکه فوجی تلویژن آغاز شده و تا 23 دسامبر 1984 ادامه داشته است.
    حنا، کودکی است که بخاطر نیاز مالی و کمک به خانواده شروع به کار در یک مزرعه میکند و با تلاش و پشتکار سعی میکند که در درس و تحصیل علم از کودکان هم سن و سالش عقب نماند.

علاوه بر زیبایی که این کارتون داشت موسیقی متن آن نیز به جذابیت این کارتون اضافه میکرد.موسیقی متن کارتون حنا دختری در مزرعه رو خیلی دوست دارم و کلی خاطرات رو برام زنده میکنه این موسیقی را برای چندتا از این سازمانها و شرکت ها به عنوان موزیک انتظار درست کردم امیدوارم شما هم از شنیدنش لذت ببرید.:83::280:
    ویرایش توسط Habili : http://linux-zone.org/forums/member/5-habili در ساعت 04-25-2015, 09:01 PM
پردازش ...
X