اطلاعیه

بستن
No announcement yet.

مشکل ایزابل با اکستنشن 1234

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• مشکل ایزابل با اکستنشن 1234

سلام دوستان
    یه داخلی توی ایزابل ساختم به شماره 1234
    الان وقتی که شماره گیری می کنم پیغام تبریک برای نصب ایزابل می ده و اکستنشن زنگ نمی خوره
    ممنون می شم اگر راهنمایی کنید

سلام به خاطر این هست که داخلی که درست کردید رزرو شده خود ایزابل هستش و کارش پخش کردن دمو هستش. شما میتونید این کد رو از قسمت extensions.conf مشاهده کنید. برای حل مشکل تون هم داخلی تون رو به یک شماره دیگر تغییر بدید و از شماره های رزرو استریسک استفاده نکنید.

کامنت

ممنون از راهنمایی تون
      راهی وجود داره این داخلی رو از رزرو در بیاریم ؟

کامنت

فایل extensions_custom.conf رو باز کنید روت مربوط به 1234 رو پیدا کنید و کامنتش کنید . استریسک رو هم ریلود بدین.
        Telegram : https://telegram.me/linuxzone

voip trainer - Asterisk - Elastix - Agi Programming- NewRock

Voip Expert :ASTERISK-ELASTIX-NewRock Certified-With Experience of Working With
        Sangoma-Digium-Openvox-Synway-Atcom-Quintum Tenor-Polycom-Yealink-Rtx-Snom
        Cisco Collaboration - CME-CUCM-CUPs-CUC-WEBEX
        LPI ( Fundamental - LPI1 and LPI2 ) - Monitoring: ZABBIX-VOIPMONITOR-NAGIOS - CCNA

Linkedin Profile : http://www.linkedin.com/profile/view...15&trk=spm_pic

کامنت

نوشته شده توسط masome vahid مشاهده پست
          فایل extensions_custom.conf رو باز کنید روت مربوط به 1234 رو پیدا کنید و کامنتش کنید . استریسک رو هم ریلود بدین.
          منو ببخشید
          کامنت کنید یعنی از نظر فنی چکاری باید انجام بدم یا چه چیزی رو گوکل کنم ؟

کامنت

نوشته شده توسط parviz_p_t مشاهده پست

منو ببخشید
            کامنت کنید یعنی از نظر فنی چکاری باید انجام بدم یا چه چیزی رو گوکل کنم ؟
            سلام. ابتدا به شل لینوکس تون لاگین کنید. سپس با استفاده از ادیتور متن vim فایل extensions_custom.conf را باز کنید.
            کد PHP:
            [root@issabel ~]# vim /etc/asterisk/extensions_custom.conf 
            بعد از اینکه فایل بالا رو باز کردید خط ۹ و ۱۰ مربوط به روت داخلی 1234 هستش که باید علامت "#" رو بذارید ابتدای خط که اون خط ها کامنت بشند و از کار بیوفتند. به این صورت :
            کد PHP:
            # exten => 1234,1,Playback(demo-congrats)         ; extensions can dial 1234
            # exten => 1234,2,Hangup() 
            بعد از ذخیره تغییرات سرویس استریسک رو ریلود بدید :
            کد PHP:
            [root@issabel ~]# systemctl reload asterisk 
            بعد تست کنید اگر مشکلی بود مجدد اطلاع دهید.

من قلبی بزرگ با رویاهایی بزرگ دارم. دانسته هایمان را با هم به اشتراک بگذاریم.

فروش هاست و دامین | خرید هاست لینوکس | خرید سرور مجازی VPS | هاست ایران

کامنت

درست شد. یک دنیا ممنون

کامنت

در حال انجام ...
              X
              کانال تلگرام منطقه لینوکسی ها