اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

مشکل یکسان نبودن پسورد SQL فایل بکاپ و پسورد SQL سرور جدید در ایزابل

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

• hosini
    پاسخ داد
    نوشته شده توسط hosini مشاهده پست
    مشکل اینجاس که از سرور قبلی فقط فایل بکاپ رو دارم و خود سرور هاردش سوخت.
    من مبتدی هستم.اگه ممکنه نحوه انجامش رو کامل بگید ممنون میشم
    ************************************************** *************************
    مراحل رو انجام دادم ولی متاسفانه در مرحله mysql -u root خطای زیر رو میده
    Access denied for user 'root'@'localhost' (using password: NO)

یک نظر بدهید:

• amir
    پاسخ داد
    سلام از این آموزش استفاده کنید. آموزش recovery پسورد root مای اسکیول

یک نظر بدهید:

• hosini
    پاسخ داد
    نوشته شده توسط hosini مشاهده پست
    سلام
    فایل بکاپ ایزابل رو ریکاوری کردم و به علت یکسان نبودن پسورد SQL بکاپ سرور قبلی ایزابل و پسورد SQL در سرور جدید ایزابل در لاگ تماس ها با خطای زیر مواجه شدم.
    (internal) Failed to count CARds - Error de connexion a la base de datos - SQLSTATE[28000] [1045] Access denied for user 'asteriskuser'@'localhost' (using password: NO)

حالا پسورد قبلی (زمان بکاپ گرفتن) رو فراموش کردم
    راه حل چیست؟
    مشکل اینجاس که از سرور قبلی فقط فایل بکاپ رو دارم و خود سرور هاردش سوخت.
    من مبتدی هستم.اگه ممکنه نحوه انجامش رو کامل بگید ممنون میشم
    آخرین ویرایش توسط hosini; در تاریخ/ساعت 09-08-2018, 03:06 PM.

یک نظر بدهید:

• masome vahid
    پاسخ داد
    سلام . می تونین پسورد مای اسکیول سرور قبلی رو تغییر بدین
    با حالت safe mode (بدون پسورد) وارد مای اسکیول بشین و پسورد روت رو تغییر بدین

یک نظر بدهید:

• مشکل یکسان نبودن پسورد SQL فایل بکاپ و پسورد SQL سرور جدید در ایزابل

سلام
    فایل بکاپ ایزابل رو ریکاوری کردم و به علت یکسان نبودن پسورد SQL بکاپ سرور قبلی ایزابل و پسورد SQL در سرور جدید ایزابل در لاگ تماس ها با خطای زیر مواجه شدم.
    (internal) Failed to count CARds - Error de connexion a la base de datos - SQLSTATE[28000] [1045] Access denied for user 'asteriskuser'@'localhost' (using password: NO)

حالا پسورد قبلی (زمان بکاپ گرفتن) رو فراموش کردم
    راه حل چیست؟
    آخرین ویرایش توسط hosini; در تاریخ/ساعت 09-08-2018, 10:24 AM.

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
در حال انجام ...
X