اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

مشکل یکسان نبودن پسورد SQL فایل بکاپ و پسورد SQL سرور جدید در ایزابل

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

مشکل یکسان نبودن پسورد SQL فایل بکاپ و پسورد SQL سرور جدید در ایزابل

سلام
    فایل بکاپ ایزابل رو ریکاوری کردم و به علت یکسان نبودن پسورد SQL بکاپ سرور قبلی ایزابل و پسورد SQL در سرور جدید ایزابل در لاگ تماس ها با خطای زیر مواجه شدم.
    (internal) Failed to count CARds - Error de connexion a la base de datos - SQLSTATE[28000] [1045] Access denied for user 'asteriskuser'@'localhost' (using password: NO)

حالا پسورد قبلی (زمان بکاپ گرفتن) رو فراموش کردم
    راه حل چیست؟
    آخرین ویرایش توسط hosini; در تاریخ/ساعت 09-08-2018, 10:24 AM.

سلام . می تونین پسورد مای اسکیول سرور قبلی رو تغییر بدین
    با حالت safe mode (بدون پسورد) وارد مای اسکیول بشین و پسورد روت رو تغییر بدین
    Instagram : https://www.instagram.com/iranlinuxforum

Voip Trainer - Asterisk - Elastix - Agi Programming- NewRock

Voip Expert :ASTERISK-ELASTIX-NewRock Certified-With Experience of Working With
    Sangoma-Digium-Openvox-Synway-Atcom-Quintum Tenor-Polycom-Yealink-Rtx-Snom
    Cisco Collaboration - CME-CUCM-CUPs-CUC-WEBEX
    LPI ( Fundamental - LPI1 and LPI2 ) - Monitoring: ZABBIX-VOIPMONITOR-NAGIOS - CCNA

Linkedin Profile : https://www.linkedin.com/in/masuma-vahid-26b17b66/

کامنت

نوشته شده توسط hosini مشاهده پست
      سلام
      فایل بکاپ ایزابل رو ریکاوری کردم و به علت یکسان نبودن پسورد SQL بکاپ سرور قبلی ایزابل و پسورد SQL در سرور جدید ایزابل در لاگ تماس ها با خطای زیر مواجه شدم.
      (internal) Failed to count CARds - Error de connexion a la base de datos - SQLSTATE[28000] [1045] Access denied for user 'asteriskuser'@'localhost' (using password: NO)

حالا پسورد قبلی (زمان بکاپ گرفتن) رو فراموش کردم
      راه حل چیست؟
      مشکل اینجاس که از سرور قبلی فقط فایل بکاپ رو دارم و خود سرور هاردش سوخت.
      من مبتدی هستم.اگه ممکنه نحوه انجامش رو کامل بگید ممنون میشم
      آخرین ویرایش توسط hosini; در تاریخ/ساعت 09-08-2018, 03:06 PM.

کامنت

سلام از این آموزش استفاده کنید. آموزش recovery پسورد root مای اسکیول

من قلبی بزرگ با رویاهایی بزرگ دارم. دانسته هایمان را با هم به اشتراک بگذاریم.

کامنت

نوشته شده توسط hosini مشاهده پست
          مشکل اینجاس که از سرور قبلی فقط فایل بکاپ رو دارم و خود سرور هاردش سوخت.
          من مبتدی هستم.اگه ممکنه نحوه انجامش رو کامل بگید ممنون میشم
          ************************************************** *************************
          مراحل رو انجام دادم ولی متاسفانه در مرحله mysql -u root خطای زیر رو میده
          Access denied for user 'root'@'localhost' (using password: NO)

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
          در حال انجام ...
          X