اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

تاپیک جامع معرفی و بررسی مسائل و مشکلات پیرامون گیت وی Sangoma Vega50

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

تاپیک جامع معرفی و بررسی مسائل و مشکلات پیرامون گیت وی Sangoma Vega50

مدل : Sangoma Vega50

گیت وی آنالوگ FXO یا FXS
    با ظرفیت ۴ یا ۸ پورت FXO و یا ۴ یا ۸ پورت FXS به همراه ۲ پورت FXO
    قابل استفاده به صورت point to point و یا point to multi point
    با پشتیبانی از پروتکل SIP و H.323
    سازگار با تجهیزات سنتی و تحت شبکه
    دارای DSP قوی برای پردازش سیگنال و حذف اکو
    پشتیبانی از پروتکل T.38 FAX

برای بزرگتر شدن عکس روی آن کلیک کنید

نام:	vega 50.jpg
نمایش ها:	1
اندازه:	2.3 KB
شناسه:	17545
    برای بزرگتر شدن عکس روی آن کلیک کنید

نام:	vega 50_2.jpg
نمایش ها:	1
اندازه:	6.4 KB
شناسه:	17546

نحوه dialplan نوشتن و route کردن تماس ها رو توی vega50 میشه توضیح بدین .

کامنت

با سلام
      سیستم تلفنی الستیکس دارم با گیتوی sangoma vega 50 fxo 4 port مدتی کار میکرد و مشکلی نداشت اما به یکبار کلیدها در هنگام پخش IVR که از خطوط شهری تلفن وارد سیستم میشدند و از این گیتوی عبور میکردند ، از کار افتاد.
      لازم به ذکر است که با استفاده از کارت openvox هم 3 خط شهری دیگر به الستیکس متصل است و روی آن کارت، کلیدها به خوبی و مثل قبل کار میکند. اما vega 50 به نظر سیگنال DTMF را عبور نمیدهد.
      اگه کسی به این مشکل برخورد کرده لطفا به بنده اطلاع بده که چطور مشکلش رو حل کنم. الان کلیدهای IVR در تماس هایی که از خطوط شهری می ایند از کار افتاده اند.
      firmware دستگاه sangoma رو هم به روز کردم اما تاثیر نداشت. تنظیمات رو پاک کردم دوباره تنظیمات رو انجام دادم باز هم مشکل برطرف نشد. از لحاظ پورت سوییچ و کابل شبکه و ... رو هم عوض کردم باز تاثیر نداشت!!!!
      تغییری هم ندادم، در عجبم چه اتفاقی افتاده که به یکباره سیگنال های DTMF رو detect نمیکنه

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
      در حال انجام ...
      X