اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

مشکل در عوض کردن لوگوی Elastix و Free PBX

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

مشکل در عوض کردن لوگوی Elastix و Free PBX

سلام
    ببخشید من تازه الستیکس رو نصب کردم میخوام بدونم امکان اینکه بشه لوگوی الستیکس رو در محیط login و حتی بعد از اینکه لاگین میکنیم در صفحه وب اصلی عوض کرد.؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    راستی وقتی تو محیط FreePBX که میرم اونجا هم عکس یه قورباغه داره اونم میخوام عوض کنم ممنون میشم اینم راهنمایی کنید ؟

سلام
    میشه عوض کرد . به آدرس /var/www/html/images برو و عکستو با همون اسم جایگزین کن .

کامنت

برای عوض کردن نوشته های login به آدرس /var/www/html/index.php برید و نوشته هاتونو جایگزین کنید .
      واسه عوض کردن عکس قورباغه هم به آدرس /var/www/html/admin/images برو و به جای logo.png عوض کن .

کامنت

سلام
        من عکسها را در vaak به جای همون logo ها با همان اسم کپی کردم اما بازم نمیاد ؟

کامنت

عکسی که جایگزین میکنید باید از لحاظ سایز و اندازه و حتی فرمت باید یکی و حتی اسمش هم دقیقا مثل همون باشه . این نکات رو رعایت کنید درست میشه.

کامنت

سلام
            من عکسها را از لحاظ سایز و اندازه و اسم شبیه vaak کردم اما نشد logo_elastix.png این عکس آماده را توی فولدر image گذاشتم اما نشد آیا باید یه با سرور ریست شود یا .... !؟

کامنت

خیر . لطفا کش مرور گرتون رو پاک کنید ببینید تغییرات اعمال شده یا نه ؟

کامنت

نه اعمال نمی شه ؟!

کامنت

من با واک کار نکردم ولی این کاری که مگم رو حتما انجام بدین مشکلتون در میاد . firebug رو روی مرورگر فایرفاکس نصب کنید با استفاده از فایرباگ چک کنید ببینید مسیری که لوگوی واک توش هست با مسیری که عکس تون رو آپلود کردین یکی هست و همچنین اسمش رو

من قلبی بزرگ با رویاهایی بزرگ دارم. دانسته هایمان را با هم به اشتراک بگذاریم.

کامنت

سلام
                    در الستیکس مسیر زیر را بروید و عکسها را جایگزین کنید درست می شود
                    /var/www/html/themes/elastixneo/images
                    در این شاخه دو عکس با نامهای زیر و جود داردکه دقیقا از لحاظ سایز و اندازه یکی هستند و فقط کافیست عکستان را تغییر دهید و با این دو نام ذخیره کنید
                    elastix_logo_mini
                    elastix_logo_mini2
                    بنابراین لوگو عوض می شود
                    برای عوض کردن آیکن کنار مرورگر هم فایلی به نام favicon.ico در مسیر زیر وجود دارد آن را عوض کنید درست می شود
                    /var/www/html
                    البته حتما باید نوع فایلهایی که جایگزین می کنید یکی باشد

کامنت

سلام akamalirad
                      تشکر فراوان روش شما جواب داد
                      آخرین ویرایش توسط Habili; در تاریخ/ساعت 01-13-2020, 03:24 AM.

کامنت

سلام
                        خواهش می کنم
                        همیشه شاد و موفق باشید

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
                        در حال انجام ...
                        X