اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

آموزش تصویری قدم به قدم نصب Hylafax و Avantfax

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

آموزش تصویری قدم به قدم نصب Hylafax و Avantfax

سلام
    آموزش تصویری نصب فکس سرور Hylafax و Avantfax رو برای اولین بار تو ایران آماده کردم.

برخی از قابلیت های بارز این فکس سرور قدرتمند لینوکسی میتوان به موارد زیر اشاره نمود :
    - ارسال فکس به گروه یا کمپینی از شماره ها به صورت اتوماتیک
    - دریافت و ذخیره فکس به صورت فایل عکس با کیفیت عالی به همراه تاریخ و ساعت ارسال، دریافت، موضوع، فرستنده و گیرنده
    - ارسال و دریافت اصل فایل به صورت رنگی
    - نگهداری کلیه فکس های ارسالی و دریافتی
    - آلارم گرافیکی جهت اعلام فکس های دریافتی جدید
    - قابلیت برنامه ریزی جهت ارسال فکس های دریافتی به ایمیل

امیدوارم استقبال خوبی از این پست بشه که برای خود من شخصا روحیه میشه برای ارایه کارهای بعدی
    از دوستای گلم , که از این به بعد اگه تجربه ای در مورد این نرم افزار به دست اوردند توی این پست بزارن که هم من و هم بقیه بتونن از تجربیات هم استفاده کنند.
    اگه عیبی یا ایرادی تو ساخت فیلم دیدین اولا به بزرگی خودتون ببخشید دوما توی همین پست مطرح کنید که ایرادات هم برطرف بشه و فیلم آموزشی هم کاملتر بشه.

لینک مستقیم :
    http://linux-zone.org/forums/upload/...fax-install.7z

لینک دانلود webmin :
    http://linux-zone.org/forums/upload/...70-1noarch.rpm

بعد از دانلود با نرم افزار 7zip بازش کنید.

قابلیت های این فکس سرور رو هم به صورت کامل میتونید از این پست مطالعه کنید :

فایل Hylafax به پیوست میباشد.
    فایل های پیوست شده
    آخرین ویرایش توسط Habili; در تاریخ/ساعت 02-10-2021, 01:15 PM.

رفع مشکل دریافت فکس در Avantfax

آوانت فکس چندتا فایل رو در هنگام نصب به طور کامل نمیسازه و مجبورید از طریق دو کامند زیر اونارو بسازید که مشکل برطرف بشه
    کد PHP:
    ln -/var/www/html/avantfax/includes/faxrcvd.php /var/spool/hylafax/bin/faxrcvd-avantfax.php
    ln 
    -/var/www/html/avantfax/includes/notify.php /var/spool/hylafax/bin/notify-avantfax.php

service asterisk restart 

کامنت

مانیتورینگ فکس های ارسالی و دریافتی با استفاده از محیط شل

با این کامند ها میتونید از محیط شل آمار فکس های ارسالی و دریافتی رو در بیارین :
      کد PHP:
      ln -/var/spool/hylafax/bin/faxrcvd-avantfax.php
      ln 
      -/ /var/spool/hylafax/bin/notify-avantfax.php 

کامنت

درود
        گویا لینک پاک شده.لطفا بررسی کنید
        با تشکر

کامنت

با عرض پوزش در حال انتقال فایل بر روی سرور سایت هستم که لینک مستقیم بدم . آماده شد توی همین پست اعلام میکنم.

کامنت

لینک آموزش به روز شد.کاربرانی که قصد استفاده از این آموزش رو دارند میتونند به پست اول مراجعه کنند و از لینک مستقیم دانلود کنند.

کامنت

سلام دوستان
              یه مشکلی داشتم اونم اینه میشه فکس ها رو از طریق Outlook به Avantfax ارسال کرد؟ یا فکس های ارسالی رو توی Outlook مشاهده کنیم؟
              ممنون میشم کمکم کنید
              با تشکر

کامنت

سلام
                مگه outlook قابلیت شماره گیری داره که بتونه فکس ارسال کنه ؟
                کلا استریسک و الستیکس قابلیت ارسال فکس به ایمیل رو دارند اونم از طریق اینترنت . ولی من خودم شخصا با avantfax تست نکردم ببینم میشه باش فکس به ایمیل ارسال کرد.

من قلبی بزرگ با رویاهایی بزرگ دارم. دانسته هایمان را با هم به اشتراک بگذاریم.

کامنت

نوشته شده توسط amir مشاهده پست
                  سلام
                  مگه outlook قابلیت شماره گیری داره که بتونه فکس ارسال کنه ؟
                  کلا استریسک و الستیکس قابلیت ارسال فکس به ایمیل رو دارند اونم از طریق اینترنت . ولی من خودم شخصا با avantfax تست نکردم ببینم میشه باش فکس به ایمیل ارسال کرد.
                  بله Outlook قابليت شماره گیری رو داره

کامنت

نوشته شده توسط mosi مشاهده پست
                    بله Outlook قابليت شماره گیری رو داره
                    ببخشید ما لینوکسی ها خیلی با نرم افزار های مایکروسافت سر و کله نمیزنیم :)
                    راستی outlook این قابلیت رو داره که مثلا یه pdf بش بدی و بش بگی اینو از طریق تلفن ارسال کن به شماره فلان ؟

من قلبی بزرگ با رویاهایی بزرگ دارم. دانسته هایمان را با هم به اشتراک بگذاریم.

کامنت

سلام
                      دنبال کدهایی که آقای حبیبی برای نصب آوانت استفاده می کردند، بودم
                      کسی داره بزاره؟
                      با تشکر فراوان

کامنت

سلام
                        آموزشی که توی فیلم درست کردم به همراه کدهاش رو توی این فایل تکست گذاشتم برای دوستانی که تو کد زدن مشکل دارن از روی همین فایل تکست کدها رو کپی پیست کنند که مشکلشون حل بشه.

موفق باشید
                        فایل های پیوست شده

کامنت

محمد آقا دم شما گرم ، خدا خیرت بده

کامنت

سلام
                            یه سوال داشتم
                            میشه به داخلی ها فکس ارسال کنیم؟اگه میشه برای این کار باید چه کار کرد؟
                            ممنون

کامنت

نوشته شده توسط amir مشاهده پست
                              ببخشید ما لینوکسی ها خیلی با نرم افزار های مایکروسافت سر و کله نمیزنیم :)
                              راستی outlook این قابلیت رو داره که مثلا یه pdf بش بدی و بش بگی اینو از طریق تلفن ارسال کن به شماره فلان ؟
                              بله این امکان هست که فایلو واست بفرسته :):)

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
                              در حال انجام ...
                              X