اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

انتقال تماس به خارج از داخلی

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

انتقال تماس به خارج از داخلی

با سلام خدمت تمامی دوستان
    من یه Time Conditions تعریف کردم که از ساعت مثلا 7 شب به بعد اگر کسی زنگ زد تماس به یه شماره موبایل انتقال پیدا کنه ، منتهی این انتقال باعث میشه که خط ها تا زمانی که من دستی dc نکنم همینجوری در داخل ترانک بمونه و باعث مشغول شدن خط ها بشه با اینکه busy count رو روی 10 هم گذاشتم منتهی نمیدونم چرا قطع نمیشه .یا راه بعتری میشه کمک کنید که بعد از فلان تایم اگر کسی تماسی گرفت به فلان موبایل منتقل بشه ؟
    انتقال بدین صورت انجام دادم که یک داخلی مجزا تعریف کردم و اون داخلی رو Follow Me انتقال دادم ...خواهش کمک کنید چون بدجوری نیاز دارم.
    ممنون میشم عکس رو ببینید
    برای بزرگتر شدن عکس روی آن کلیک کنید

نام:	rh2w_capture.jpg
نمایش ها:	346
اندازه:	62.4 KB
شناسه:	26807

البته یادآور بشم که اکثرا زمانی این اتفاق میافته
    آخرین ویرایش توسط askari; در تاریخ/ساعت 10-10-2019, 12:42 PM.

کامنت

مدیران محترم خواهشا کمک کنید .

کامنت

سلام . کارت dahdi دارید؟
        اگر بله لطفا پارامتر های زیر رو به تنطیمات dahdi اضافه کنید :
        busydetect=yes
        busycount=3
        Instagram : https://www.instagram.com/iranlinuxforum

Voip Trainer - Asterisk - Elastix - Agi Programming- NewRock

Voip Expert :ASTERISK-ELASTIX-NewRock Certified-With Experience of Working With
        Sangoma-Digium-Openvox-Synway-Atcom-Quintum Tenor-Polycom-Yealink-Rtx-Snom
        Cisco Collaboration - CME-CUCM-CUPs-CUC-WEBEX
        LPI ( Fundamental - LPI1 and LPI2 ) - Monitoring: ZABBIX-VOIPMONITOR-NAGIOS - CCNA

Linkedin Profile : https://www.linkedin.com/in/masuma-vahid-26b17b66/

کامنت

نوشته شده توسط masome vahid مشاهده پست
          سلام . کارت dahdi دارید؟
          اگر بله لطفا پارامتر های زیر رو به تنطیمات dahdi اضافه کنید :
          busydetect=yes
          busycount=3

باتشکر
          مهندس فعلا که مورد نداده من اینا تغییرات رو در سطر اخر توی dahdi-channels.conf دادم . منتهی الان دیگه وقتی تماسی میاد توی Flash Operator Panel به صورت real time نشون نمیده و حتی هر داخلی که صحبت میکنه رو نیز نمایش نمیده .

کامنت

با تشکر
            مهندس ولی بازم امروز ایراد داد کلافه کرده منو

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
            در حال انجام ...
            X