کانال تلگرام منطقه لینوکسی ها
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: راهنمایی

عضو تازه وارد
    تشکر ها
    155
    0
    میزان امتیاز
    0
    Array

راهنمایی

سلام دوستان و اساتید عزیز ..من یک مرکز تلفن دارم که از کارتهای coral.telecamدر مدلهایdts/flc/mmcدر ان استفاده شده و 360 داخلی دارم و چهار خط شهری به ان وصل میباشد .در ضمن یک کارax400p در ضمن این کارت هم در یک کیس میبلشد که کار اپراتور رو انجام میده و از شهر هر کی زنگ بزنه اپراتور گویا به داخلیها وصل میکنه .حالا من میخوام کابلیت اینکه وقتی داخلی مشغول است به شخصی که با ان داخلی تماس گرفته در صف انتظار بذار ه در ضمن من تازه کار هستم .راستی میخوام برا این مرکز یک نرم افزار مانیتورینگ هم راه بندازم که هزینه مکالمات همکاران رو بشه حساب کرد و دوستان اپراتور با استفاده از کامپیوتر بتونند شماره گیری کنند .میگن که با گوشی الگانس سخته و کارشون مشکل است دوستان میگن که ما میخوایم که با راه اندازی مانیتورینگ ببینیم کدام داخلی مشغول است یا کدام داخلی با داخلی دیگر تماس گرفته .دوستان راهنمایی کنید با تشکر

LinuxZone-Friend
    تشکر ها
    48
    0
    میزان امتیاز
    5
    Array
    سلام
    از چه نرم افزاری استفاده میکنید ؟

3. کاربر مقابل از Abbas_Karimi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

عضو تازه وارد
    تشکر ها
    155
    0
    میزان امتیاز
    0
    Array
    سلام دوست عزیز برنامه نویسی سروری که داخلیها روی ان است من با هایپر ترمینال برنامه اونو مینویسم ولی کیسی که اپراتور گویا روی ان است فکر کنم elastix باشه چون 2_e0a70f72bdae9885bfc32d7cd19a26a1_s-png با تشکر
    ویرایش توسط افشین سالاری : 12-10-2013 در ساعت 03:11 PM

عضو انجمن
    تشکر ها
    73
    2
    میزان امتیاز
    5
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط افشین سالاری نمایش پست ها
    سلام دوستان و اساتید عزیز ..من یک مرکز تلفن دارم که از کارتهای coral.telecamدر مدلهایdts/flc/mmcدر ان استفاده شده و 360 داخلی دارم و چهار خط شهری به ان وصل میباشد .در ضمن یک کارax400p در ضمن این کارت هم در یک کیس میبلشد که کار اپراتور رو انجام میده و از شهر هر کی زنگ بزنه اپراتور گویا به داخلیها وصل میکنه .حالا من میخوام کابلیت اینکه وقتی داخلی مشغول است به شخصی که با ان داخلی تماس گرفته در صف انتظار بذار ه در ضمن من تازه کار هستم .راستی میخوام برا این مرکز یک نرم افزار مانیتورینگ هم راه بندازم که هزینه مکالمات همکاران رو بشه حساب کرد و دوستان اپراتور با استفاده از کامپیوتر بتونند شماره گیری کنند .میگن که با گوشی الگانس سخته و کارشون مشکل است دوستان میگن که ما میخوایم که با راه اندازی مانیتورینگ ببینیم کدام داخلی مشغول است یا کدام داخلی با داخلی دیگر تماس گرفته .دوستان راهنمایی کنید با تشکر
    این تجهیزاتی که نام بردین رو من خیلی باهاشون آشنایی ندارم ولی اگه میخواهید که مانیتورینگ قوی داشته باشید و بتونین هزینه مکالمات همکاران تون رو حساب کنید دو تا راه من پیشنهاد میدم یکی اینکه میتونید از تجهیزات سیسکو استفاده کنید یکی دیگه اینکه از الستیکس یا استریسک استفاده کنید .
    مخصوصا الستیکس که خودش مانیتورینگ قویی هم داره و در لحظه میتونی چک کنی که چه داخلی به کجا زنگ زده و با کی و چه شماره ای داره صحبت میکنه و اینکه حتی چند دقیقه هست که داره صحبت میکنه .
    تماس گیرنده موقعی که به شرکت تون زنگ میزنه و اپراطورهاتون مشغول هستند برای اینکه تماسش قطع نشه میتونید از صف انتظار الستیکس و استریسک استفاده کنید که خیلی امکانات هم در اختیارتون میزاره که بتونین روت های خوبی برای انتقال تماس هاتون باش بنویسید .
    امیدوارم مطالب به دردتون خورده باشه .

6. کاربر مقابل از linuxtrack عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

عضو تازه وارد
    تشکر ها
    155
    0
    میزان امتیاز
    0
    Array
    سلام دوست عزیز ممنون از راهنمایی که کردین من تازه کار هستم میشه توضیح بدین که چطوری میشه مانیتورینگ را با الستیکس راه انداخت با تشکر

مدیریت بخش
    تشکر ها
    286
    7
    میزان امتیاز
    5
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط افشین سالاری نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز ممنون از راهنمایی که کردین من تازه کار هستم میشه توضیح بدین که چطوری میشه مانیتورینگ را با الستیکس راه انداخت با تشکر
    سلام افشین جان
    مانیتورینگ رو الستیکس به صورت پیش فرض هستش . شما الستیکس رو اول از همه نصب کن بعد من کمکت میکنم برا مانیتورینگ .
    هر سوالی هم داشتی از نصب و کانفیگ گرفته تا فعال کردن فیچر های الستیکس میتونی توی بخش الستیکس بپرسی خودم تا جایی که بتونم کمک میکنم .

9. 2 کاربر مقابل از amir عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

عضو تازه وارد
    تشکر ها
    155
    0
    میزان امتیاز
    0
    Array
    سلام دوست عزیز دست شمت درد نکند .کارهایی که گفتین رو انجام میدم