کانال تلگرام منطقه لینوکسی ها
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: آموزش ساختن ایمیل یاهو و دور زدن تحریم

عضو تازه وارد
    تشکر ها
    0
    0
    میزان امتیاز
    0
    Array

آموزش ساختن ایمیل یاهو و دور زدن تحریم

سلام خدمت همه دوستان
    توی این آموزش میخوام روش ساخت ایمیل اکانت یاهو رو با وجود تحریم هایی که یاهو بر علیه ایران گذاشته بهتون آموزش بدم.
    ابتدا یه مرورگر باز کنید ترجیجا فایرفاکس باشه بهتره من خودم برای این آموزش از فایرفاکس استفاده کردم .
    به آدرس www.yahoo.com برین و همانند شکل روی گزینه Sign IN کلیک کنید تا به صفحه لاگین یاهو وارد بشین :

selection_336-png

در صفحه جدید روی گزینه Creat New Accont کلیک میکنیم که به صفحه ساخت اکانت بره :

selection_337-png

بعد از پر کردن مشخصات که شامل نام و نام خانوادگی و نام آیدی یاهو تون به قسمت میرسین که باید شماره تلفن بدین.
    اگه روی اون لیست کلیک کنید میبینید پرچم ایران رو نداره که بخوایم انتخابش کنیم و باید خودمون به صورت دستی ایران رو بش بشناسونیم . برای این کار موس رو روی پرچم آمریکا برده و روی پرچم راست کلیک میزنیم و روی گزینه آخری Inspect Element With Firebug کلیک میکنیم تا پنجره فایرباگ باز بشه به این صورت :

menu_342-png

داخل فایر باگ یه خطی که با رنگ آبی مارک شده رو نگاه کنید داخلش نوشته (flag-us):
    <span class="flag-us"></span>
    ما باید flag-us رو به ir تغییر بدیم به این صورت (flag-ir):
    <span class="flag-ir"></span>
    دو خط پایینتر که بریم یه همچین خطی رو میبینیم :
    <span class="clipped" id="country-name">United States (+1)</span>
    1+
    نام کشور در اینجا برابر هست با United States (+1)I که ما کشور رو به نام ایران تغییر میدیم و کد 1+ رو که داخل پرانتز هست رو به کد کشور ایران تغییر میدیم (98+) و در خط زیری هم یه کد 1+ هست که اون رو هم به 98+ تغییر بدین :
    <span class="clipped" id="country-name">Iran (+98)</span>
    98+
    بعد از این کار چند خط بالاتر که مراجعه کنیم یه همچین خطی رو میبینیم :
    <select id="country-code" corresponding-field-id="mobile" data="country-d
    یه بعلاوه کنارش هست روش کلیک کنید تا لیست کشورها باز بشه :

selection_343-png

از اون لیست طولانی شما باید دنبال کشور آمریکا (united states) بگردین . یه همچین خطی هستش :
    <option aria-label="United States" corresponding-field-data-format="(XXX) XXX-XXXX" value="1" data-country-code="us" selected="">United States (+1)</option>
    جاهایی که به رنگ آبی هست رو باید تغییر بدین و مشخصات کشور ایران رو بدیم به این صورت :
    <option aria-label="Iran" corresponding-field-data-format="(XXX) XXX-XXXX" value="98" data-country-code="ir" selected="">Iran (+98)</option>

selection_345-png

یه پرچم دیگه هم هست که اونم به همین ترتیبی که گفتم کدهاشو عوض میکنید و به ایران تغییر میدید . و بعدش روی دکمه Creat Accont کلیک میکنید تا اکانت شما ساخته بشه :

selection_346-png

اگه همه مراحل رو درست انجام داده باشین در صفحه بعد یه پیغام میده که اکانت شما با موفقیت درست شده :

screenshot-2013-12-25-13-19-51-png

و بعدش میره به صفحه لاگین یاهو که در اونجا یه بار دیگه پسورد اکانتتون رو بزنین و لاگین کنید :

selection_348-png

اینم یه عکس از داخل ایمیل ساخته شده :

selection_349-png

امیدوارم این آموزش به دردتون خورده باشه .
    ویرایش توسط Habili : 12-25-2013 در ساعت 01:23 PM دلیل: ویرایش عنوان

عضو تازه وارد
    تشکر ها
    5
    0
    میزان امتیاز
    0
    Array
    دوست عزیز . این ترفند دیگه فایده نداره. یاهو راهشو بسته
    من یه ترفند ابتکاری پیدا کردم بسیار راحت.
    شما اول باید اکانت گوگل داشته باشید. بعد با فیلترشکن وارد سایت یاهو شده و ورود با جیمیل رو انتخاب می کنید. صفحه ثبت نام باز می شه . و به جای تایید شما بوسیله شماره تلفن، بوسیله جیمیل تایید می شید. و به راحتی اکانت یاهو می تونید بسازید.
    همگی موفق بشید

3. 2 کاربر مقابل از khalil.delavaran عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .