دانلود رایگان آنتی ویروس Avast Antivirus & Internet Security 9.0.2006 Final
Avast Antivirus & Internet Security یکی از شناخته شده ترین آنتی ویروس ها و بسته های امنیتی است که نسخه نهایی آن به تازگی انتشار یافته است ، سازندگان این آنتی ویروس تمامی اطلاعات درباره مبارزه با ویروس ها را در این آنتی ویروس قدرتمند قرار داده اند. Avast! دارای تمامی تکنولوژی های حرفه ای و تکنیک های قدرتمند برای ایجاد بالاترین سطح امنیت برای کامپیوتر شما می باشد. این آنتی ویروس قدرتمند برای تمامی سیستم عامل های ویندوز کارآمد و مناسب بوده و دارای امکاناتی برای بررسی حافظه سیستم، فایل ها، ایمیل و دیگر بخش های سیستم که می توانند توسط انواع ویروس ها و میکرو ویروس ها آلوده شوند می باشد

avast antivirus یکی از قدرتمندترین و معروف ترین آنتی ویروس ها می باشد. سازندگان این آنتی ویروس، تمامی اطلاعات درباره مبارزه با انواع ویروس را برای ساخت بهترین آنتی ویروس دنیا در این نرم افزار وارد کرده اند. این نرم افزار ترکیبی از حرفه ای ترین تکنولوژی ها و تکنیک های بالاترین سطح امنیتی کامپیوتر می باشد. تمامی سیستم عامل های ویندوز می توانند از آنتی ویروس آوست به خوبی استفاده کنند. Avast به دقت فایل های ویروس، حافظه ویروسی، ایمیل ها و حتی ماکرو ویروس ها را نیز شناسایی می کند.
نرم افزار avast! internet security یکی از قدرتمندترین برنامه های امنیتی کامپیوتر برای مقابله با انواع ویروس، جاسوس افزار، اسپم، سارقان اطلاعات و ویروس های تحت وب می باشد که علاوه بر اینها دارای یک فایروال بسیار قدرتمندنیز است. آپدیت های خودکار برای امنیت بیشتر در مقابل ویروس های جدید از دیگر امکانات نرم افزار است. می تواند به امتیاز بالای کاربران برای نسخه رایگان این بسته امنیتی در مقابل نرم افزارهای مشابه نیز اشاره کرد. نسخه جدید آن دارای موتور تشخیص جاسوس افزار جدید است تا شما را در مقابل ویروس های سارق اطلاعات محافظت کند. محافظت از شما در هنگام مرور وب از مهم ترین قابلیت های این نرم افزار امنیتی حرفه ای می باشد.

امکانات بخش avast! SafeZone :
- امنیت تبادلات ، خرید فروش و تراکنش های بانکی آنلان
- امنیت در شبکه های اجتماعی و چت
- جلوگیری از هکرهای که قصد سرقت اطلاعات شما را دارند

تکنولوژی های اصلی :
- موتور قدرتمند آنتی ویروس و ضد اسپم
- امنیت در برابر روت کیت ها
- دیوار آتشین قدرتمند
- آنتی اسپم توسعه یافته
- avast! WebRep
- avast! CommunityIQ

تکنولوژی های جدید :
- اسکن بوت ویندوز
- avast! SafeZone
- AutoSandbox
- avast! Sandbox
- اسکن هوشمند
- حالت Silent/Gaming

سپر های امنیتی :
- سپر سیستم های پرونده
- سپر ایمیل ها
- سپر وب
- سپس P2P / IM
- سپر شبکه
- سپر اسکریپت
- سپر رفتاری

تغییرات کلی :
- نصب کننده جدید
- رابط گرافیکی جدید
- امنیت مرورگر
- ورودی و خروجی تنظیمات

دانلود Avast Antivirus 9.0 Final
دانلود Avast Internet Security 9.0 Final

پسورد : www.p30day.com