اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

مشکل در call pickup

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

مشکل در call pickup

سلام دوستان
    من call pickup رو به هر طریقی انجام میدم، نمیشه. چه ring group تعریف کنم چه حالت معمولی . میدونم که در حالت معمولی باید ** و بعد داخلی مورد نظر رو بگیرم و در حالت گروه بندی شده *8. کسی اطلاعاتی داره؟
    یه نکته هم بگم که من از custom contex استفاده می کنم.
    آخرین ویرایش توسط parvazz; در تاریخ/ساعت 02-01-2014, 05:07 PM.

سلام به قسمت تنظیمات داخلی ها بروین و مقدار call group=1 و picup group=1 قرار میدهیم و این کار را برای تمام داخلی هایی که میخواهیم در گروه picup باشند انجام میدهیم . حالا هر کدام از داخلی های این گروه میتوانند با ستاره(*)،هشت(8)،مربع(#) داخلی دیگر این گروه را که در حال زنگ خوردن هستند پیکاپ کنند.

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
    در حال انجام ...
    X