اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

نحوه اتصال به مودم سیپ ترانک؟

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

نحوه اتصال به مودم سیپ ترانک؟

با عرض سلام به تمام اساتید
    بنده یک خط سیپ ترانک خریداری کردم. بر روی سرور الستیکس با centos5.9 یک کارت شبکه دیگر اضافه کردم.
    که سرور شامل دو کارت شبکه هست. یک کارت شبکه آی پی داخلی داره و توسط گیت وی به اینترنت وصل هست و روی کارت شبکه دوم آی پی های مخابرات sip trunk را اضافه کردم.
    مشکلم اینجاست که اینترنت سرور قطع میشه با تعریف گیت وی دوم .
    چگونه میشود دو گیت وی مختلف را روی سرور تعریف کرد که همزمان جفتشون عملیاتی باشن؟ یعنی هم سرور اینترنت داشته باشه هم به سیپ ترانک وصل باشه؟
    لطفاً راه حل یا route نوشتن را بصورت کامل بفرمایید.
    پیشاپیش از کمک شما اساتید سپاسگذارم.

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
در حال انجام ...
X