اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

باز کردن پورت 4444

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

باز کردن پورت 4444

سلام دوستان خواهشا راهنمایی فرمایید 2 هفته هست دنبال باز کردن پورت 4444 هستم ولی به نتیجه ایی نرسیدم. kali رو با vmware رو ویندوز 10 اجرا میکنم، تو حالت عادی وقتی فیلترشکن (hot spot) روشن نیست پورتهای 443 و 80 , 4444 اخطار closed میده ولی وقتی فیلترشکن روشن میشه پورتهای 443 و 80 open میشه ولی 4444 تو اون حالت هم closed هست. پورتها رو تو فایروال ویندوز اضافه کردم ولی بازم این مشکل رو دارم انتی ویروس رو هم پاک کردم بازم اینجوریه فایروال off میکنم ولی بازم اینجوریه. پورتها رو تو مودم اضافه کردم همینجوریه دیگه نمیدونم چیکار کنم ممنون میشم راهنمایی فرمایید.

برای بزرگتر شدن عکس روی آن کلیک کنید

نام:	4444-kali-1.jpg
نمایش ها:	1
اندازه:	140.5 KB
شناسه:	21702

نام:	4444-kali-2.jpg
اندازه:	148.7 KB
شناسه:	21703

نام:	4444-kali-3.jpg
اندازه:	146.2 KB
شناسه:	21704

آخرین ویرایش توسط Habili; در تاریخ/ساعت 01-11-2017, 10:18 AM.

کسییییییییییییییییییییییییییی نیست

کامنت

سلام.
      شما اول بگو روی پورت 4444 تون سرویسی ران کردید؟؟
      بعدش یه بار دستور netstat -n رو اجرا کنید ببین دپورت در چه حالتی هستش....

کامنت

ممنون داداش
        ولی من توجه نشدم میشه کامل توضیح بدید چیکار کنم ؟ممنون

نام:	Captwwwwwwwwwwwwwwwure.JPG
اندازه:	84.0 KB
شناسه:	17419

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
        در حال انجام ...
        X