اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

مشکل در PortForwarding

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

مشکل در PortForwarding

سلام خسته نباشید
    میخوام پورت واسه ی اندرورات باز کنم
    تو هر فیلمی که میبینم یه پورت واسش باز میکنن ولی یکی از دوستان میگفت که اگه پورت پیشفرض واسش باز نشه احتمال کار نکردنش هست...پورت پیشفرضش چیه؟
    و اینکه مدل مودمم Huawei G532e هستش...تو نت گشتم اموزشش هست
    جلو میرم از طریق فایروال.از طریق خود مودم.از طریق یکسری نرم فزارها که پورت باز میکنن
    مودمم حالت virtual نداره
    وقتی هم که باز میکنم و تو CMD میبینم پورت تو حالت لیسنینگ هستش(از طریق سایت واسه باز بودن پورت نگا میکنم افلاین هستش)
    اما نمیتونم دسترسی بگیرم
    دقیقا همین مشکل و واسه متااسپلویت هم دارم...همه کاراشو درست میرم دسترسی نمیده...
    ممنون میشم کمک کنین
    :78:

برخی سایت های انلاین در تضخیص listen بودن و نبودن پورت مشکل دارن.
    شما پورت 81 رو اختصاص بده و بعدش فایل سرور رو بساز اگه پورت لیستن نشده باشه جواب نمیگیری.
    همچنین اینم ذکر کنم شاید ISP شما پورت فورواردینگ رو حمایت نکنه.
    کانکشن هم روی Bridge تنظیم کنید به پورت فورواردینگ نیازی ندارید

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
    در حال انجام ...
    X