اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

کاربرد کارت های داخلی با پورت Fxo و fxs

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

کاربرد کارت های داخلی با پورت Fxo و fxs

سلام
    یک کارت داخلی دارم که 4 تا پورت fxo داره و 2 تا پورت fxs .
    برای استفاده از پورت های fxs باید چکار کنم؟
    مثلن من براشون یه سرور الستکس راه اندازی کردم که الان داره کار میکنه؛ اگه بخوام برا فکسشون از همون دستگاه فکس قبلی استفاده کنم و فکس مجازی راه اندازی نکنم میشه دستگاه فکس رو به یکی از fxsها وصل کرد تا براشون کار کنه؟
    اگر جواب مثبته اون وقت بحث ivr و داخلی که برای فکس داخل منشی تلفنی به فکس دادم چی؟ چطوری برا فکس داخلی تعریف کنم روی اون پورت؟

سلام ماژول fxs به شما خط آنالوگ میده مثل این میمونه که شما تو خونه تون تلفن آنالوگی که دارین رو به پریز تلفن وصل کنید. برای همین شما فرض کنید اون fxs پریز تلفن شماست و دستگاه فکس تون یا تلفن آنالوگ هم اگر دارید بهش وصل کنید. برای اونم باید روتش رو تعریف کنید که مثلا 5 رو زد بره روی پورت fxs

من قلبی بزرگ با رویاهایی بزرگ دارم. دانسته هایمان را با هم به اشتراک بگذاریم.

کامنت

شما برای راه اندازی فکس نیازی به virtual fax ندارید فقط یک داخلی sip بسازید و اون رو توی گیتوی تب phone/line قسمت phone شماره داخلی و پسوردش رو ست کنید تا رجیستر شود و دستگاه فکستون رو بهش وصل کنید . حالا توی ivr طوری تنظیم کنید که مثلن عدد 5 بره به سمت همون داخلی که فکس روش هست .
      او به من آموخت ، من به تو می آموزم و تو هم به او ...
      نگذار این چرخه قطع شود:279:

کامنت

گیتوی نیست که تنظیمات داشته باشه که من بتونم وارد تنظیمات بشم و
        phone/line را انتخاب کنم!
        یک کارت هست که روی مامان برد نصب میشه که 4 تا FXO و 2 تا FXS داره

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
        در حال انجام ...
        X