اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

مشکل اجرا نشدن callback

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

دوستان مشکل من همچنان برقراره
    لطفا راهنمایی کنید

کامنت

البته من که مشکلتون رو از نزدیک بررسی نکردم ولی حتی اگر برفرض اینکه در مواقعی در الستیکس مشکلی باشه من توصیه میکنم در خود استریسک مستقیما سناریوتون رو پیاده کنید و دستی دایلن نویسی کنین
      Instagram : https://www.instagram.com/iranlinuxforum

Voip Trainer - Asterisk - Elastix - Agi Programming- NewRock

Voip Expert :ASTERISK-ELASTIX-NewRock Certified-With Experience of Working With
      Sangoma-Digium-Openvox-Synway-Atcom-Quintum Tenor-Polycom-Yealink-Rtx-Snom
      Cisco Collaboration - CME-CUCM-CUPs-CUC-WEBEX
      LPI ( Fundamental - LPI1 and LPI2 ) - Monitoring: ZABBIX-VOIPMONITOR-NAGIOS - CCNA

Linkedin Profile : https://www.linkedin.com/in/masuma-vahid-26b17b66/

کامنت

نوشته شده توسط masome vahid مشاهده پست
        البته من که مشکلتون رو از نزدیک بررسی نکردم ولی حتی اگر برفرض اینکه در مواقعی در الستیکس مشکلی باشه من توصیه میکنم در خود استریسک مستقیما سناریوتون رو پیاده کنید و دستی دایلن نویسی کنین
        ممنون از شما
        من توی انجمن از حدود یک ماهه پیش برای حل این مشکل درخواست کمک کردم
        البته اینطور نبوده که خودم بیکار نشسته باشم تا کسی برام مشکلمو حل کنه
        و تا حالا تمام لاگ ها رو هم گذاشتم
        حتی از دوستان خواستم در صورتی که امکان داره با دادن دسترسی مشکل رو بررسی کنن
        حل این مشکل برای این پرژه اهمیت نداره ولی در کل دوست داشتم دلیل و یا اشتباهی که من انجام دادم مشخص بشه
        به هر حال ممنون

کامنت

نوشته شده توسط amir_ali1988 مشاهده پست
          ممنون از شما
          من توی انجمن از حدود یک ماهه پیش برای حل این مشکل درخواست کمک کردم
          البته اینطور نبوده که خودم بیکار نشسته باشم تا کسی برام مشکلمو حل کنه
          و تا حالا تمام لاگ ها رو هم گذاشتم
          حتی از دوستان خواستم در صورتی که امکان داره با دادن دسترسی مشکل رو بررسی کنن
          حل این مشکل برای این پرژه اهمیت نداره ولی در کل دوست داشتم دلیل و یا اشتباهی که من انجام دادم مشخص بشه
          به هر حال ممنون

سلام. ببينيد انجمن محل پرسش و پاسخه و شامل پشتيباني نميشه كه شما بخوايد دسترسي ريموت بديد. اگر نياز به پشتيباني داريد كه بايد به ايميل ساپورت سايت تيكت بزنيد.
          درضمن يكسري مشكلات واقعا نياز به بررسي كامل دارن و با صرفابيان مشكل و ارسال لاگ قابل ديباگ نيستن و بايد بررسي هاي بيشتري روي مسيله لحاظ بشه احتمال يه خطاي كاربري هست كه با بررسي پيدا ميشه و ...
          مشكل شما هم از اين قايله مستثني نيست و ممكنه زمان زيادي رو براي پيدا كردن مشكل به حالت ريموت باشيم كه اين شامل پشتيباني ميشه.
          به هر حال ما تمام تلاشمون رو ميكنيم تا بتونيم تا تمامي سوالاتي كه ميشه جواب داد پاسخ بديم.
          موفق باشيد.
          Instagram : https://www.instagram.com/iranlinuxforum

Voip Trainer - Asterisk - Elastix - Agi Programming- NewRock

Voip Expert :ASTERISK-ELASTIX-NewRock Certified-With Experience of Working With
          Sangoma-Digium-Openvox-Synway-Atcom-Quintum Tenor-Polycom-Yealink-Rtx-Snom
          Cisco Collaboration - CME-CUCM-CUPs-CUC-WEBEX
          LPI ( Fundamental - LPI1 and LPI2 ) - Monitoring: ZABBIX-VOIPMONITOR-NAGIOS - CCNA

Linkedin Profile : https://www.linkedin.com/in/masuma-vahid-26b17b66/

کامنت

نوشته شده توسط masome vahid مشاهده پست
            سلام. ببينيد انجمن محل پرسش و پاسخه و شامل پشتيباني نميشه كه شما بخوايد دسترسي ريموت بديد. اگر نياز به پشتيباني داريد كه بايد به ايميل ساپورت سايت تيكت بزنيد.
            درضمن يكسري مشكلات واقعا نياز به بررسي كامل دارن و با صرفابيان مشكل و ارسال لاگ قابل ديباگ نيستن و بايد بررسي هاي بيشتري روي مسيله لحاظ بشه احتمال يه خطاي كاربري هست كه با بررسي پيدا ميشه و ...
            مشكل شما هم از اين قايله مستثني نيست و ممكنه زمان زيادي رو براي پيدا كردن مشكل به حالت ريموت باشيم كه اين شامل پشتيباني ميشه.
            به هر حال ما تمام تلاشمون رو ميكنيم تا بتونيم تا تمامي سوالاتي كه ميشه جواب داد پاسخ بديم.
            موفق باشيد.
            ضمن تشکر از شما
            کافی بود این راهنمایی که برای حل همچین مشکلی نیازه با بخش ساپورت تماس بگیرم به من یادآوری میشد
            من با روال آشنا نبودم و توی این مدت هم مرتب اعلام کردم که روال رو نمیدونم
            به هر حال ممنون

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
            در حال انجام ...
            X