اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

مشاوره در مورد خرید میکروتیک وایرلس یا بیسیم

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

مشاوره در مورد خرید میکروتیک وایرلس یا بیسیم

سلام به همه
    میخواستم از یک isp اینترنت بگیرم ولی به صورت بیسیم چون خونمون وضعیتش نمیدونم چطوریه که وایرلس اونجا آنتن نمیده و خط شهریم هم pcm هست و adsl روش نمیدن برا همین میخواستم از یه isp به صورت بیسیم اینترنت بگیرم سوالی که داشتم اینه که من اگه بخوام میکروتیک بیسیم بگیرم چه چیزی باید تهیه کنم که آنتن دهی خوبی هم داشته باشه ؟ بعد اینکه میخواستم بدونم آیا قطع و وصلی هم داره یا لینکش ثابت هست ؟ ممنون میشم حدود هزینه رو هم اعلام کنید
    با تشکر از راهنمایی دوستان عزیز
    اینستاگرام انجمن لینوکس ایران : https://www.instagram.com/iranlinuxforum

به پیشنهاد خود ISP که قصد خرید اینترنت دارید عمل کنید. ولی معمولا این شرکت*ها پیشنهاد خرید میکروتیک مدل sxt رو میدن. کیفیتش هم خوبه و فکر می*کنم مدل رایجش رو با هزینه حدود 300 الی 400 خریداری می کنن.

کامنت

ممنون آقای حجازی . یه سوال دیگه داشتم اینه که اگه من بخوام از این میکروتیک وایرلسی که تهیه میکنم برای گرفتن اینترنت از isp بخوام با همین میکروتیک به یه میکروتیک دیگه وصل بشم توی یه منطقه دیگه برای این کار چی راهکاری هست که من انجام بدم ؟
      با تشکر
      اینستاگرام انجمن لینوکس ایران : https://www.instagram.com/iranlinuxforum

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
      در حال انجام ...
      X