اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

اجرای crontab با AGI

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

اجرای crontab با AGI

سلام به همه

دوستان چه جوری میشه یک crontab با AGI درست کنم

من این فکر به نظرم میرسه و تاحدودی هم انجام دادم اما به نتیجه نریسیده ام

یک agi نوشتم و با دستور exec یک فایل که مربوط crontab میباشد در پوشه روت crontabکپی کردم اما crontab مورد نظر اجرا نشد

بهتر بگم crontab وقتی permission ان 600 میباشد اجرا میشه که در فرایند copy از agi در پوشه روت permission ان یه چیزی غیر از 600 میشه

با تشکر منتظر نظرات خوبتون هستم

سلام
    میشه بگین می خواین چه کاری انجام بدین؟؟
    شاید سولوشن های بهتری بشه پیاده سازی کرد

کامنت

با سلام دوباره

محمد جان من دارم یک ماژول تماس خودکار با AGI و crontab و bash script انجام می دم

خیلی خوشخال میشم که با شما و دیگر دوستان تو این زمینه همکاری کنم

کامنت

سلام
        به نظر من با Call file کار کن . یه شل بنویس که یه call file بسازه و از یه فایل text شماره ها رو ورداره و بعد بفرسته به آدرس /var/spool/asterisk/outgoing بعد بهش دسترسی مجاز بده با دستور chown .
        باید دقت داشته باشی که وقتی میخوای این ماژول رو بسازی از کارتهایی استفاده کنی که قابلیت dialstatus رو داشته باشه تا که هر وقت شخص گوشیش رو جواب داد اون فایل واسش پخش بشه که فکر میکنم این قضیه واسه gateway ها باشه نه کارت های معمولی voip .

کامنت

اینم یه pdf در مورد call file
          فایل های پیوست شده

کامنت

نوشته شده توسط Abbas_Karimi مشاهده پست
            سلام
            به نظر من با Call file کار کن . یه شل بنویس که یه call file بسازه و از یه فایل text شماره ها رو ورداره و بعد بفرسته به آدرس /var/spool/asterisk/outgoing بعد بهش دسترسی مجاز بده با دستور chown .
            باید دقت داشته باشی که وقتی میخوای این ماژول رو بسازی از کارتهایی استفاده کنی که قابلیت dialstatus رو داشته باشه تا که هر وقت شخص گوشیش رو جواب داد اون فایل واسش پخش بشه که فکر میکنم این قضیه واسه gateway ها باشه نه کارت های معمولی voip .
            سلام
            منم با مهندس کریمی موافق هستم کارت ها قابلیت answer detection رو ندارند و برای یه همچین کاری پیشنهاد میدم از گیت وی استفاده کنید .

من قلبی بزرگ با رویاهایی بزرگ دارم. دانسته هایمان را با هم به اشتراک بگذاریم.

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
            در حال انجام ...
            X