اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

چطور میتونم وایرلس میکروتیک رو فعال کنم ؟

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

چطور میتونم وایرلس میکروتیک رو فعال کنم ؟

سلام به همه دوستان
    من یه میکروتیک دارم میخوام از طریق وایرلس یه لپ تاپ و دو تا گوشی موبایل رو به وایرلس وصل کنم که از اینترنت استفاده کنند . از تب وایرلس من فعال کردم ولی اتصال برقرار نمیشه ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام مد وایرلس رو روی چه حالتی گذاشتین ؟

من قلبی بزرگ با رویاهایی بزرگ دارم. دانسته هایمان را با هم به اشتراک بگذاریم.

کامنت

سلام ببخشید دیر جواب میدم . مد وایرلس روی station bridg گذاشتم

کامنت

ببین اول باید اینترنت بدی تو میکروتیک بعدشم توی security profile وایرلس نوع Auth را مشخص کنید توجه داشته باشید اپل با WPA2 AES فقط کار میکنه سوالی داشتی 18 به بعد بهم بزنگ 09132148289

کامنت

نوشته شده توسط aliRB951G مشاهده پست
          سلام ببخشید دیر جواب میدم . مد وایرلس روی station bridg گذاشتم
          شما وایرلس رو روی چند تا حالت میتونین قرار بدین که دوتاشون بیشتر از همه استفاده میشه یکی station bridge هست که موقعی از این گزینه استفاده میکنی که میخوای به عنوان کلاینت باشی و به یه میکروتیک و یا وایرلس دیگه ای وصل بشی و حالت دومش ap هست یعنی acces point که این حالت موقعی استفاده میشه که شما میخواهید پخش کننده وایرلس باشید که دیگران یا کلاینت ها از وایرلس شما استفاده کنند . در نتیجه شما مدی رو که انتخاب کردین اشتباه هست بزارینش روی حالت ap و باندتون رو هم روی آخری که B,G هست بزارین و از تب security هم یه پسورد براش بزارین ردیف میشه .

من قلبی بزرگ با رویاهایی بزرگ دارم. دانسته هایمان را با هم به اشتراک بگذاریم.

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
          در حال انجام ...
          X