اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

کالر آیدی

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

کالر آیدی

سلام و عرض ادب
    یه مشکلی در رابطه با کالر آی دی داشتم اونم اینکه وقتی شماره های شهری یا داخلی های خود سانترال به ipphone ها زنگ می زنند (تماس ورودی)کالر آی دیشون ناشناخته می زنه چطوری می تونم این مشکل رو حل کنم
    الان ما چهار تا داخلی از سانترال به کارت سرورمون وصل کردیم که روی هر کدوم یه خط شهری برقراره و هر کسی که به این داخلی ها یا به شماره های شهری هرکدوم زنگ می زنه با ivr می تونه داخلی های الستیکس رو بگیره فقط همونطور که گفتم شماره داخلی تماس گیرنده نمی افته (داخلی سانترال پاناسونیک منظورمه) یا اینکه اگر کسی از بیرون مثلا با موبایل به خط شهری زنگ بزنه و وصل بشه به اکستنشن هامون تو الستیکس بازم شماره اش نمی افته
    ممنون می شم راهنمایی کنید

چک کنید سگنالینگ ارسال شماره حتما fsk باشه

کامنت

نوشته شده توسط سید مجتبی نجفی مقدم مشاهده پست
      چک کنید سگنالینگ ارسال شماره حتما fsk باشه
      سلام سید جان
      تو پاناسونیک در حال حاضر fsk هستش DTMF رو هم تست کردم ولی تغییری نکرد

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
      در حال انجام ...
      X