اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

اتصال elastix & a2billing

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

اتصال elastix & a2billing

با سلام

چطور امکانش هست که بین ELASTIX & A2BILLING ارتباط برقرار کرد و کاربری که به Softphone تماس می گیرد ابتدا در A2BILLING احراز هویت بشود و بعد تماس آن برقرار بشه ؟

با تشکر

جستجو کنید داخل فروم پیدا میکنید .

کامنت

سلام
      من پیدا نکردم
      میشه لینک بزارید ...

کامنت

ببینین ابتدا مطمین شین که به گیت وی یا پروایدر تون دسترسی دارین و تماس به بیرون میره
        پس اول یه ترانک سیپ با گیت وی (provider تون) ایجاد کنین بعد روت های خروجی تون رو بسازین وتماس بگیرین

حالا که از این ارتباط مطمین شدین برین سراغ ارتباط اصلی
        اول میرین سراغ تنظیمات a2billing و یه ترانک هم در اونجا از نوع سیپ میسازین با آی پی گیت وی (provider)
        حالا باید یه customer اضافه کنین تو a2billing و سایر تنظیمات مربوطه رو هم انجام بدین از جمله ایجاد rate برا اون مشتری
        حالا باید یه custom trunk ایجاد کنین در الستیکس و به همون نام ترانکی که تو a2billing ساختین و در Custom Dial String در قسمت های ساخت ترانک مینویسیم :
        کد PHP:
        Local/$OUTNUM$@a2billing/
        و حالا تماس های خروجی تون رو به سمت این ترانک روت بدین

دقت کنین که در تنظیمات داخلی هاتون در الستیکس accountcode ی که در a2billing برای مشتری ایجاد شده رو در تعریف داخلی هم بنویسین. مثلا:
        accountcode = 7825648512

ببینین کل مفهوم اینه که شما ترانک با گیت وی رو در a2billing ایجاد میکنین
        و سپس یه ترانک تو الستیکس با a2billing ایجاد میکنین
        و تماسها رو از طریق این ترانک میفرستین به a2billing و سپس a2billing از طریق ترانکی که با گیت وی داره تماس رو بیرون میفرسته و البته حساب یوزر رو هم بررسی میکنه
        Instagram : https://www.instagram.com/iranlinuxforum

Voip Trainer - Asterisk - Elastix - Agi Programming- NewRock

Voip Expert :ASTERISK-ELASTIX-NewRock Certified-With Experience of Working With
        Sangoma-Digium-Openvox-Synway-Atcom-Quintum Tenor-Polycom-Yealink-Rtx-Snom
        Cisco Collaboration - CME-CUCM-CUPs-CUC-WEBEX
        LPI ( Fundamental - LPI1 and LPI2 ) - Monitoring: ZABBIX-VOIPMONITOR-NAGIOS - CCNA

Linkedin Profile : https://www.linkedin.com/in/masuma-vahid-26b17b66/

کامنت

سلام
          میشه بیشتر راهنمایی کنید چون من هر کاری می کنم درست نمی شود و تماس سمت A2billing نمیره

کامنت

سلام ببینید a2billing خودش یه دوره ی آموزشی هست البته محتوای کلیش همینیه که خانم وحید توضیح دادند
            سوال شما بسیار کلی پرسیده شده و جوابش هم به طور کلی میشه همون پاسخ خانم وحید
            به نظر من یا سوالاتتون رو بخش بخش کنید و بپرسید و یا در دوره ی آموزشیش شرکت کنید.

من قلبی بزرگ با رویاهایی بزرگ دارم. دانسته هایمان را با هم به اشتراک بگذاریم.

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
            در حال انجام ...
            X