اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

تزریق پیلود به apk

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

تزریق پیلود به apk

با سلام و تشکر از سایت خوبتون. ..ببخشید من مشکل  ساخت و تزریق کردن فایل پیلود به apk دارم و راهنمایی شما دوستان عزیز میخواستم و راه حل آسان و آموزش پیشنهاد کنید .....من ابزار متفاوتی خواستم تزریق کنم که نتیجه ای نگرفتم مثل  kwetza و evil-droid با خود دستور msVenom هم ساختم ولی فایل رو روی آندروید اجرا نمیکنه و ارور مشکل تجزیه apk میده و نصب نمیشه دوستانی که روشی برای تزریق پیلود به apk رو بلدن لطفا راهنمایی کنن باز تشکر

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
در حال انجام ...
X