اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

مشکل در هنگ کردن IBSng

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

مشکل در هنگ کردن IBSng

با سلام خدمت اساتید گرامی
    من عذر خواهی میکنم اگه جای بدی تایپیک زدم
    ما سرور ibs مون چند سال به خوبی کار میکرد . الان یه یک ماهی هست که یه مشکل درش به وجود اومده و اونم اینه که بعد از 4 الی 5 روز سرویس IBSNG-tg از کار میفته و ما مجبور به ریستارت کردن ibs میشیم که کاربرا رو خیلی اذیت میکنه مشکل به این صورته که پرداخت آنلاین و قسمت invoice از کار میفته ولی بقیه قسمت ها به خوبی کار میکنه به بخش های ibsng-tg که وارد میشیم همجور علامت مرورگر میچرخه وبعد از چند دقیقه ارور internal server ارور میده و با یه ریبوت کردن سرور مشکل تا چند روز حل میشعه ممنون میشم یکی از اساتید کمک کنند . در ضمن لاگ ها رو هم پاک کریدم ولی فایده نداشت

سلام من با دستور service IBSng restart مشکلم حل میشه ولی بعد از چند روز دوباره هنگ میکنه باید این کارو کنم. حالا سوالم اینه که با ssh چه دستوری بزنم که هروز یا چندروز یک بار ریستارت سرویس بشه . در صمن این دستور کار نمیکنه daily service IBSng restart وقتی میزنم ارور میده . ممنون میشم .
    آخرین ویرایش توسط Delt; در تاریخ/ساعت 10-16-2017, 11:46 AM.

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
    در حال انجام ...
    X