اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

مشکل در نصب Linux kali 2017

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

مشکل در نصب Linux kali 2017

با سلام
    بنده میخواستم کالی جدید ینی ۲۰۱۷رو نصب کنم. هاردم gpt هستش و بایوسم uefi
    وقتی میخوام نصب کنم به صورت تمام صفحه نمایش نمیده و نصف صفحه سیاه میشه (در نسخه قبلی تمام صفحه و بدون هیچ گونه مشکلی بود) و همه چیش بهم میریزه و نمیتونم ببینم چی نوشته. تو نسخه kali۲۰۱۶ این مشکل رو نداشتم. چطوری این مشکل رو برطرف کنم. با تشکر

فایل های پیوست شده

سلام این تاپیک مربوط به مشکل شما میباشد. مشکل نصب اوپن سوزه در کنار ویندوز
    آخرین ویرایش توسط Habili; در تاریخ/ساعت 02-09-2021, 12:00 AM.

من قلبی بزرگ با رویاهایی بزرگ دارم. دانسته هایمان را با هم به اشتراک بگذاریم.

کامنت

با سلام. این تایپک رو ک معرفی کردید با مشکل بنده یکی نبودش. ویندوز رو روی حالت gpt و uefi نصب کردم. با نصب کالی ۲۰۱۶ در کنار ویندوز هم هیچ مشکلی ندارم ولی نسخه ۲۰۱۷ موقعی ک میخوام نصب کنم خوب لود نمیشه همه چیش بهم میریزه. این مشکل بندس. با تشکر

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
      در حال انجام ...
      X