اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

مشکل پیوست فایل در هنگام ارسال فکس

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

مشکل پیوست فایل در هنگام ارسال فکس

سلام خدمت استادان عزیز, من رو الستیکس برای اینکه ی فایلی رو بتونم تو قسمت ارسال فکس آپلود کنم با خطای invalid jab روبرو میشم, چه فرمتی رو میشه آپلود کرد؟ این مشکل سوال بعضی از دوستان هم بوده

داخلی فکس تو حال idel runnig و میتونه به بیرون فکس ارسال کنه, اما مشکل من الان عدم امکان پیوست فایل و اینکه فکسی هایی که ارسال میکنم (فارسی) بصورت علامت سوال ارسال میشه

با وجود اینکه فکس مجازی تو حالت کارکد عادی هستش ولی باز نتونستم از بیرون فکسی درفات کنم؟ آیا فقط باید fax detection در روت های وردی فعال باشه و یا با قرار دادن ی عدد روی منشی تلفنی میتونم فکس دریافت کنم؟ چون من هر دو مورد رو امتحان کردم ولی نتونستم از بیرون سازمان فکس دریافت کنم, کارت بنده اتکام 400pمشکل پیوست فایل در هنگام ارسال فکس
    آخرین ویرایش توسط maryam; در تاریخ/ساعت 08-15-2021, 03:43 AM.

فایل با فرمت tiff ارسال کنید.

من قلبی بزرگ با رویاهایی بزرگ دارم. دانسته هایمان را با هم به اشتراک بگذاریم.

کامنت

شما با چه فرمتی تست می کنید؟

کامنت

سلام
        من با pdf و tiff و txt تست کردم

کامنت

چه نسخه ای از الستیکس را نصب کردید؟ ظاهرا واک نصب کردید! درسته؟

کامنت

خیر,الستیکس 2.5

کامنت

نوشته شده توسط amir_ali1988 مشاهده پست
              خیر,الستیکس 2.5
              الستیکس 2.5 کلا خیلی باگ داره مخصوصا بخش فکس. پیشنهاد میکنم یک الستیکس تستی 2.3 یا 2.4 نصب کنید با اون تست کنید ببینید بازم این مشکل پیش میاد. بعد نتیجه را اعلام کنید.

کامنت

ممنون از شما,حتما تست میکنم,پس این مشکل شایع نیست درسته؟منظورم بخش آپلود فایل در الستیکس

کامنت

خواهش میکنم، نه من هم یک مدت با مشکل fax در elastix 2.5 درگیر بودم آخر سر مجبور شدم نسخه الستیکس را عوض کنم. الستیکس 2.5 خیلی باگ و مشکلات داره. لطفا بعد از تست اگر مشکل تون حل شد حتما اطلاع بدید. سپاس

کامنت

حتما,ممنون

کامنت

سلام قرار بود بعد از نصب نسخه هی دیگه الستیکس,در صورت رفع موضوع این خطاها اطلاع رسانی کنم
                      من با نسخه 2.0 و 2.4 و واک 2.4 و 5 تست کردم و همه همین مشکل رو دارن و این سوال برا من پیش اومد که آیا کسی تا حالا تونسته از محیط وب الستیکس برای ارسال فکس استفاده کنه؟
                      چون اینطور که من متوجه شدم در نسخه 2 که اصلا هیچ واکنشی نسبت به ارسال فکس نشون نمیده و نسخه های بعد همه خطای invalid jobid میدن

کامنت

سلام
                        دوست عزیز من الستیکس 2.5 دارم و به راحتی فکس ارسال و دریافت میشه. تنظیمات رو به درستی انجام دادید؟ فضای سرورتون پر نشده؟ به من اصلا خطای invalid رو موقع ارسال فایل نمیده و فقط بعضی مواقع زمان ارسال فکس و به دلایل دیگه میده.

کامنت

سلام
                          من تازه رو ی سرور با هارد 4 ترا الستیکس رو نصب کردم اونم تقریبا تمام نسخه ها از قدیمی تا جدیدیش
                          همه ش هم خطا داد
                          جالبه ک مودم در حالت running and idel هستش

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
                          در حال انجام ...
                          X