اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

ماژول تشخیص گفتار و tts فارسی در استریسک

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

ماژول تشخیص گفتار و tts فارسی در استریسک

ماژول تشخیص گفتار (Voice recognition) که مکالمه رو تشخیص میده که اولین بار هم برای بانک پارسیان انجام شده ( نیوشا ) و در مورد ماژول متن به گفتار (آریانا ) ما متن رو بهش میدیدم و فایل صوتی رو به ما میده مانند festival الستیکس کار میکنه فقط به صورت فارسی .

سلام
    شما رشته تحصیلیتون چیه که همچین چیزی نوشتین؟
    باریکلا
    من مخابراتیم و میدونم که خیلی چیزها باید بدونی تا همچین چیزی رو بتونی بنویسی هم سواد مخابرات باید داشته باشی و هم برنامه نویسی خیلی قوی!!!!!!!!!!!!

کامنت

این برنامه تشخیص گفتار تنها برنامه ای هست که تو ایران برای اولین بار نوشته شده . یه تیم از دکترای دانشگاه شریف این برنامه رو نوشتن در عرض شاید حدود 5 سال موفق به نوشتن این برنامه شدن . برای اولین بار هم در استریسک استفاده شده .
      شماره برای تست 315 0 907 909
      من اتصال این سیستم رو به استریسک انجام دادم .
      رشته ی من هم کامپیوتر هست . نرم افزار .
      آخرین ویرایش توسط Abbas_Karimi; در تاریخ/ساعت 10-14-2013, 10:36 AM.

کامنت

در ضمن ماژول هردو چه تشخیص گفتار و چه Tts قابل استفاده در استریسک موجود می باشد . در صورت نیاز ایمیل بزنید . با تشکر

کامنت

کارتون درسته ، تست کردم و عالیه
          امیدوارم که همیشه موفق باشید:100:

کامنت

چطور میشه این ماژول ها رو تهیه کرد جناب کریمی؟ میشه اطلاعات بیشتری در اینمورد بدید؟

کامنت

من در خدمتتون هستم . از بنده :87:

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
              در حال انجام ...
              X