اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

مشکل اکو

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

مشکل اکو

سلام هنگام مکالمه صدای خودمون برمی گرده چطوری می تونم این مشکل رو حل کنم در ضمن من از کارت دیجیوم مدل aex410 (بدون اکو کنسلر)و گوشی simton t20p استفاده می کنم شنیده بودم یه مدتی مکالمه انجام بشه خودش درست می شه ولی نشد .

سلام
    این دستگاههایی که اکوکنسلر روشون هست یعنی دقتشون روی سخت افزار بوده و اکو رو زیاد شوش کار نکردن و اون رو تحت ماژول دیگه ای میدن
    نه اینطور نیست که بعد از یک مدتی خوب بشه
    چون اکو یک پدیده مخابراتیه که بخاطر اختلاف امپدانس اونم در زمان تبدیل آنالوگ به دیجیتال رخ میده که توی دستگاههایی مثل اپن واکس خودشون یک کارهایی کردن ولی توی دستگاههایی مثل دیجیوم نه

کامنت

بله درسته البته من اکو کنسلر سخت افزاری ندارم و بیشتر فکر می کنم مشکل از گوشی باشه تا کارت

کامنت

نوشته شده توسط yari67 مشاهده پست
        بله درسته البته من اکو کنسلر سخت افزاری ندارم و بیشتر فکر می کنم مشکل از گوشی باشه تا کارت
        شما با سافت فون تست کن اینطوری میتونی ببینی مشکل از کارت هست یا تلفن.
        در ضمن اگر مشکل از کارت بود 100% مشکل از بین نمیره من راه دیگیی پیشنهاد میکنم که هزینه تقریبا مناسبی داره اما روی شبکه انالوگ کیفیت بهتر از این نمیشه.

کامنت

با عرض معذرت به خاطر تأخیر...

خوب من تست کردم تماس داخلی اکو نبود آی پی یه سرور دیگه رو انداختم رو گوشی ها اکو نداشت
          بنابراین برخلاف تصور بنده مشکل از گوشی نیست ...

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
          در حال انجام ...
          X