اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

گزارشگیری از دیتابیس cdr استریسک

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

گزارشگیری از دیتابیس cdr استریسک

سوال : من میخوام یه گزارش دقیق از دیتا بیس cdr بگیرم که بهم مدت زمان و تعداد تماس های ورودی و خروجی رو بده ... نتیجه غیر واقعی به نظر میاد مثلا برای تماس ورودی من تقریبا 90000 تماس دارم با مدت زمان 80000 دقیقا راهنمایی میخوام که بتونم واقعی ترین گزارش رو بگیرم.
    من با شرط های مختلف مثل طول شماره تماس گیرنده و همچنین طول مقصد تماس گیرنده و .... کار کردم که نتیجه شده این

سلام
    مهندس جان شما باید گزارش رو بسازی
    با تغییراتی توی بعضی از قسمت های کال فالوتون و حتی شاید ساخت فیلد های جدید در دیتابیس
    اینستاگرام انجمن لینوکس ایران : https://www.instagram.com/iranlinuxforum

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
    در حال انجام ...
    X