اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

مشکل در پخش بوق آزاد روی خطوط روتاری مخابرات

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

مشکل در پخش بوق آزاد روی خطوط روتاری مخابرات

سلام خدمت همه دوستان . ما یه سری خط داریم که از سمت مخابرات روتاری شدن و بسیاری از مواقع روی تلفن گویا نمیره و فقط بوق آزاد میخوره . مشکل از کجا میتونه باشه ؟
    آخرین ویرایش توسط Habili; در تاریخ/ساعت 05-23-2018, 08:34 PM.

سلام. موقعی که بوق آزاد میخوره یک تلفن آنالوگ به همون خط بزنید ببینید بازم همین اتفاق رخ میده؟ یا وارد کنسول استریسک بشید و لاگ ها رو مانیتور کنید ببینید اصلا تماس به سرور میرسه یا خیر؟ اگر نرسید که مشکل خارج از سرور هست و اگر تماس به سرور برسه از اینجا به بعد مشکل از سمت سرور هستش.

کامنت

نوشته شده توسط Habili مشاهده پست
      سلام. موقعی که بوق آزاد میخوره یک تلفن آنالوگ به همون خط بزنید ببینید بازم همین اتفاق رخ میده؟ یا وارد کنسول استریسک بشید و لاگ ها رو مانیتور کنید ببینید اصلا تماس به سرور میرسه یا خیر؟ اگر نرسید که مشکل خارج از سرور هست و اگر تماس به سرور برسه از اینجا به بعد مشکل از سمت سرور هستش.
      مهندس من استریسک رو خیلی وارد نیستم . لیست دستوراتش رو از کجا میتونم دانلود کنم ؟

کامنت

با دستور زیر وارد کنسول استریسک بشید و موقعی که اون اتفاق میوفته لاگ هاشو بردارید و بذارید اینجا.
        کد PHP:
        # asterisk -rvvvvvv 
        همچنین توصیه میکنم پست آموزش مقدماتی استریسک را هم مطالعه کنید، اگر سوالی بود مجدد در بخش مربوطه بگذارید که بررسی کنیم.

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
        در حال انجام ...
        X