اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

تفاوت ساعت در فکس های دریافتی و تماس های دریافتی در الستیکس

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

تفاوت ساعت در فکس های دریافتی و تماس های دریافتی در الستیکس

سلام دوستان
    کسی میدونه چرا ساعت فکس های دریافتی با ساعت الستیکس یکی نیست من ساعت دریافت تماسم در الستیکس درسته ولی همون تماس در فکس ساعتش فرق داره کجا باید تنظیم کنم ممنون میشم راهنمایی کنید.

زمان و Timezone سرور را چک کنید .

کامنت

زمان سرور درسته و تماس درست ثبت میشه ساعت دریافت فکس رو اشتباه میزنه

کامنت

ساعت رو کجا میبینید شاید فرستنده ساعت دستگاهش درست نباشه

کامنت

نه مهندس جان چک کردم ساعت فرستنده رو تنظیم کردیم و برای هرجا فرستادیم درسته اما برای این سرور میفرستیم اشتباه میزنه البته بگم همرو دقیقا با یک اختلاف ثابت ثبت می‌کنه حدس خودم اینکه یه تنظیم در خود هایلافکس هست که جاشو من نمی‌دونم

کامنت

احتمالا تایمزون شما تو یک کشور دیگه تنظیم شده، تایمزون هایلا با سرور فرق میکنه

کامنت

دقیقا من هم همین مشکل را دارم و حل نشد . البته ایزابل هست .

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
              در حال انجام ...
              X