اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

سرعت پایین مخازن لینوکس مینت

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

سرعت پایین مخازن لینوکس مینت

سلام دوستان. من مینت نصب کردم. ولی سرعت مخازن خیلی کم است. به سرورهای داخلی هم وصل نمیشود. میخواستم ببینم این مشکل طبیعی است یا ربط به نت من دارد. لطفا کمک کنید.

مشکل از طرف مخابرات بود. اینترنت داخلی شده است ولی نمیشود به سرور داخلی متصل شد:ireful2:

کامنت

نوشته شده توسط Exir مشاهده پست
      سلام دوستان. من مینت نصب کردم. ولی سرعت مخازن خیلی کم است. به سرورهای داخلی هم وصل نمیشود. میخواستم ببینم این مشکل طبیعی است یا ربط به نت من دارد. لطفا کمک کنید.
      در مورد مشکل اولتون، یا مشکل از اینترنتتونه یا از سورس لیستیه که دارید استفاده می کنید، یا میتونه کند بودن سرور اونا باشه یا دوریشون از شما...
      آیینه های(میرور های) نزدیک تر رو امتحان کنید.
      راستی اگر پروکسی که رو سیستم فعال باشه داشته باشید هم باز باعث میشه سرعت مخازن بیاد پایین.

در مورد مشکل دوم، متن خطا موقعی اتصال به سرور های داخلی رو بگذارید تا بشه فهمید دقیقا مشکل چیه...
      آخرین ویرایش توسط Habili; در تاریخ/ساعت 08-08-2017, 10:34 AM.

کامنت

نوشته شده توسط Sosha مشاهده پست
        در مورد مشکل اولتون، یا مشکل از اینترنتتونه یا از سورس لیستیه که دارید استفاده می کنید، یا میتونه کند بودن سرور اونا باشه یا دوریشون از شما...
        آیینه های(میرور های) نزدیک تر رو امتحان کنید.
        راستی اگر پروکسی که رو سیستم فعال باشه داشته باشید هم باز باعث میشه سرعت مخازن بیاد پایین.

در مورد مشکل دوم، متن خطا موقعی اتصال به سرور های داخلی رو بگذارید تا بشه فهمید دقیقا مشکل چیه...
        درود
        منم چند ماهی هست با همین مشکل مواجه هستم،موقع آپدیت مخازن یا اصلا آپدیت نمیشه یا ارور میده اما با فیلتر شکن یا پروکسی راحت آپدیت میشه.اینترنتم هم از مخابرات هست.اگر ممکن هست میرور ها رو بدید تا استفاده کنم.تشکر

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
        در حال انجام ...
        X