اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

گذر از فیل*ترینگ در لینوکس

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

گذر از فیل*ترینگ در لینوکس

سلام
    من به شخصه خیلی وقته دارم دنبال همچین نرم افزار هایی برای لینوکس میگردم ، که خیلی هاشون یا مرورگر بودن و خیلی هاشون هم یا اصلا کار نمیکردن یا اگر هم کار میکردن خیلی سخت کانکت میشدن
    امرور یک چیز خیلی جالب دیدم ، یک نرافزار که خیلی خوب کار میکنه ، امد اینجا فقط بگم اگه درخواست زیاد باشه و تشکر از پست بشه من سریع لینک دانلود میزارم که شما هم استفاده کنید
    ناگفته نباشد که من سعی میکنم هرروز این پست رو چک کنم تا هرچه سریع تر لینک دانلود رو بزارم:to_keep_order:

سلام دوست عزیز اگر برایتان مقدور است روش رو محبت کنید
    برای این موضوع خیلی وقت گذاشتم و موفق نشدم
    سپاسگزارم

کامنت

خب برای شروع باید از گیت هاب این اسکریپت رو کلون کنیم
      برای شروع رو ترمینال رو باز کنید و درستور ریز رو جهت دریافت وارد کنید
      کد:
      git clone https://github.com/HiroshiManRise/anonym8.git
      بعد از دریافت وارد فایل بشید با دستور
      کد:
       cd anonym8/
      حالا باید نصب کیند
      اول باید به فایل دسترسی x بدید تا نصب شه برای این کار درستور زیر رو وارد کنید
      کد:
      chmod +x INSTALL.sh
      حالا میتونید نصب کنید با دستور
      کد:
      ./INSTALL.sh
      بعد از نصب با دستور
      کد:
      anON
      روشن میشه و با دستور
      کد:
      anOFF
      خاموش میشه
      این رو هم بگم که این اسکریپت شما رو به تور نیز وصل میکنه و نیاز به اپ تور ندارید

کامنت

سلام رفیق گرامی وقتت بخیر باشه . عزیز این کد ها توی مینت هم میشه استفاده کرد؟

کامنت

سلام. وقت بخیر. این تاپیک برای سال 2018 هست. اسکریپتی هم که از گیت هاب شیر شده برای سال 2016 هست، ممکنه دولوپرش توسعه نداده باشه. لطفا تست کنید اگر کار نکرد سرچ کنید ابزارهای به روزتری میتونید پیدا کنید.

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
          در حال انجام ...
          X