اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

نرم افزارهای برنامه نویسی

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

سلام . ایا میشه نرم افزار ++c و php و ... که معمولا 32 بیتی هستند رو روی لینوکس 64 بیتی نصب و استفاده کرد . چرا نرم افزارهای 32 بیبتی این شکلی رو نمیشه روی سیستم عامل 64 بیتی نصب کرد اما گیم یا نرم افزارهای سیستم عامل که اکثرا 32 بیتی هستند با مشکل مواجه نمیشن اصلا فلسفه 32 و 64 بیتی بودن برنامه ها چیه چرا همه رو یه شکل نمیسازند. ممنون میشم جواب بدید. با تشکر از لطفتون

نوشته شده توسط Ali_shell مشاهده پست
    سلام . ایا میشه نرم افزار ++c و php و ... که معمولا 32 بیتی هستند رو روی لینوکس 64 بیتی نصب و استفاده کرد . چرا نرم افزارهای 32 بیبتی این شکلی رو نمیشه روی سیستم عامل 64 بیتی نصب کرد اما گیم یا نرم افزارهای سیستم عامل که اکثرا 32 بیتی هستند با مشکل مواجه نمیشن اصلا فلسفه 32 و 64 بیتی بودن برنامه ها چیه چرا همه رو یه شکل نمیسازند. ممنون میشم جواب بدید. با تشکر از لطفتون
    من یه جواب کلی به شما میدم فرض کنید میخواهید 100کیلو بار رو از نقطه 1 به نقطه 2 ببرید اگر شما از یه وسیله موتور سیکلت این کار رو انجام بدین مثلا 2بار یا 3بار رفت و امد این بار رو انتقال میدید حالا اگر شما با ماشین این کار رو انجام بدین 1بار رفت کافیه این مثال رو زدم برای درک بهتر میان دو سیستم عامل که زمانی که شما بایه سیستم ضعیف رو برو هسنید باید از سیتمی عاملی استفاده کنید که بتونید با توجه به اون انتقال اطلاعات رو انجام دهید(موتور سیکلت)
    در یک جمله میتونم بگم مقدار تبادل اطلاعات در 32 و 64 متفاوت است 32 برای سیتم های ضعیف و 64 برای سیستمهای قویتر استفاده میشود.

کامنت

سلام و متشکرم از راهنماییت هرکسی که با سیستم عامل کار میکنه باید بدونه کوچکترین واحد بیت هست واطلاعات از همین بیتها شروع میشن خوب مسلمه که یک سیستم 64 بیتی مثل یه اتوبان 64 لاینه که ترافیک داده ها تو ش خیلی خیلی کمتر از 32 بیتی هستش اما من متوجه نمیشم چرا این تیپ برنامه ها رو نمیشه رو سیستم عامل 64 بیتی نصب کرد اما برای مثال vmmare که 32 بیتی نصبش تو 64 ایراد نداره و سیستم گیر نمیده حالا میخوام بدونم تو ساختار بر نامه ها چی هست که متغییره وباعث میشه ویرتوال32 بیتی نصب بشه اما ++c رو سیستم 64 بیتی نصب نشه واقعا شدیدا درگیرم کرده. باز هم تشکر میکنم ازتون اگه مقدوره بیشتر راهنمایی کنید.

کامنت

سلام و متشکرم از راهنماییت هرکسی که با سیستم عامل کار میکنه باید بدونه کوچکترین واحد بیت هست واطلاعات از همین بیتها شروع میشن خوب مسلمه که یک سیستم 64 بیتی مثل یه اتوبان 64 لاینه که ترافیک داده ها تو ش خیلی خیلی کمتر از 32 بیتی هستش اما من متوجه نمیشم چرا این تیپ برنامه ها رو نمیشه رو سیستم عامل 64 بیتی نصب کرد اما برای مثال vmmare که 32 بیتی نصبش تو 64 ایراد نداره و سیستم گیر نمیده حالا میخوام بدونم تو ساختار بر نامه ها چی هست که متغییره وباعث میشه ویرتوال32 بیتی نصب بشه اما ++c رو سیستم 64 بیتی نصب نشه واقعا شدیدا درگیرم کرده. باز هم تشکر میکنم ازتون اگه مقدوره بیشتر راهنمایی کنید.
        سیستم 64 بیتی داده های بیشتر از 32 رو انقال میده برای همینه که نرم افزارهای 32 بیت روی 64 نصب میشه اما برعکس نه....
        این نرم افزار c++ که میگید دقیقا اسمش چیه؟؟؟؟چون این یه زبان برنامه نویسیه نرم افزارهایی داره که کامپایلر هستند ما نرم افزاری که خودش اسمش c++ باشه نداریم.
        مثلا اینطوریه : Intel C Plus Plus Compiler

کامنت

سلام. turboc , visual network , ++c و غیره .

کامنت

سلام. turboc , visual network , ++c و غیره .
            شما باید نسخه 64 بیت این نرم افزار هارو تهیه کنید.

کامنت

سلام مجدد.مشکل همینه که نسخه 64 ندارن. من تازه وارد دنیای برنامه نویسی شدم و برام سوال شده که این سبک برنامه ها چه مشخصه یا ساختاری دارن که باعث میشه فقط رو سیستمهای 32 بیتی سوار بشن و ایا این یک عیب بزرگه یا یک امتیاز برتر.ممنون که وقتتون رو در اختیارم میذارین

کامنت

سلام مجدد.مشکل همینه که نسخه 64 ندارن. من تازه وارد دنیای برنامه نویسی شدم و برام سوال شده که این سبک برنامه ها چه مشخصه یا ساختاری دارن که باعث میشه فقط رو سیستمهای 32 بیتی سوار بشن و ایا این یک عیب بزرگه یا یک امتیاز برتر.ممنون که وقتتون رو در اختیارم میذارین
                تا جایی که من میدنم همه برنامه ها یک نسخه ۳۲ و یه نسخه ۶۴ دارند.برعکس حرف شما رو من دیدم که برنامه ۶۴بیتی روی ۳۲ کارنکنه اما این عجیب که ۳۲بیتی روی ۶۴ کار نکنه.شما روی چه ویندوزی نرم افزار رو ریختین که کار نکرده؟دقیق بگید.
                چون تاجایی که من میونم کار میکنن اون نرم افزارهایی که مثال زدین فقط توربو سی درسته ما نرم افزاری به نام c++ نداریم کامپایلر داریم و نرم افزار virtual networking داریم که شبیه سازی سیسکو هست اون توربو c هم که خیلی قدیمیه ممکنه اصلا رو ویندوزهای الان نیاد
                بنره از نرم افزار codeblocks استفاده می کنم کامپایلر هم ۶۴ بیتی داره هم ۳۲ بیتی.
                آخرین ویرایش توسط BburzuM; در تاریخ/ساعت 12-07-2013, 08:36 PM.

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
                در حال انجام ...
                X