اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

زدن vpn بین میکروتیک و ipphone

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

زدن vpn بین میکروتیک و ipphone

سلام می خواستم ipphone ها رو با vpn توسط میکروتیک بیارم شبکه داخلی ip پابلیک هم سمت میکروتیک داریم برند گوشی هم simton t22 هستش می شه یه راهنمایی جامع در این خصوص بفرمائید

وقتی ip public دارین برای ریجیستر کردن ipphone ها به VPN نیازی ندارین . میکروتیک هم که دارین خدا رو شکر . از روی میکروتیک یه NAT تعریف کنید که داخلی ها به صورت مستقیم روی سرور ریجیستر بشن .

من قلبی بزرگ با رویاهایی بزرگ دارم. دانسته هایمان را با هم به اشتراک بگذاریم.

کامنت

بله بدون vpn خیلی وقته داریم کار می کنیم و همانطور که شما هم اشاره کردید جواب می ده و لزومی نداره حتما vpn بزنی ولی بنا به دلایلی از جمله امنیت می خواستم این کار رو با میکروتیک انجام بدم ممنون می شم راهنمایی کنید

کامنت

دوستانی که تجربه این کار دارند لطفا در رابطه با افت سرعت و کیفیت صدا و یا قطع و وصلی در صورت استفاده از vpn تجربیات خودشون رو مطرح کنند

کامنت

سلام آقای یاری . من دو روش میتونم پیشنهاد بدم . یکی اینکه از بخش pptp میتونید pptp server رو فعال کنید بعد اگه ip phone هاتون قابلیت vpn زدن دارند از طریق اون یوزر و پسوردی رو که تعریف کردین رو بزنین تا به میکروتیک وصل بشه و بتونید از شبکه اونجا استفاده کنید . دو اینکه هر دو طرف ip public داشته باشه یه مدل Tunell هست که میتونید بزنید (gre) که به راحتی هر دو شبکه رو به هم وصل میکنه .
          در روش اول خب سرعت خیلی پایین هست به دلیل اینکه مخابرات لطف کردن پورت های vpn رو محدود کردن خب قطعا با این روش شاید صدا ها قطع و صل بشه یا بریده بریده بره شای هم اصلا نره . ولی در روش دوم سرعت بیشتر هست اگه ویس هاتون خیلی محرمانه نیست من پیشنهاد میدم از این روش استفاده کنید

من قلبی بزرگ با رویاهایی بزرگ دارم. دانسته هایمان را با هم به اشتراک بگذاریم.

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
          در حال انجام ...
          X