اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

مدل های روتر بورد

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

مدل های روتر بورد

با عرض سلام و خسته نباشید
    می شه لطف کنید سری ها و مدل های مختلف روتر برد رو معرفی کنید
    ممنون

سلام برای دیدن مدل های مختلف RouterBoard میتونید به این سایت مراجعه کنید : http://routerboard.com/

من قلبی بزرگ با رویاهایی بزرگ دارم. دانسته هایمان را با هم به اشتراک بگذاریم.

کامنت

ممنون قبلا دیدم سایت رو ....

کامنت

می خواستم چند تا روتر بورد بگیرم به نظر شما برای تانلینک ویپ چه مدلی تهیه کنم

کامنت

سلام
          برای کار شما میکروتیک مدل 493 و یا ساده تر بخواین بگیرین 751 هم کارتون رو راه میندازه .

کامنت

نوشته شده توسط Mohammad مشاهده پست
            سلام
            برای کار شما میکروتیک مدل 493 و یا ساده تر بخواین بگیرین 751 هم کارتون رو راه میندازه .
            می خواستم یه توضیحاتی در مورد روتر بورد اگر امکان داره بدید
            مثلا این اعداد و حروف آخر اسم مدل به چه معنایی هستند و فرقشون چی هست؟
            این طور که من متوجه شدم عدد وسطی بیان گر تعداد پورتهای اترنت و آخری تعداد pci ها رو نشون می ده می خواستم اگر امکان داره با جزئیات و بصورت کامل دوستان این موضوع رو تشریح کنند
            ممنون

کامنت

عدد اول از چپ هم نشان دهنده ی سری روتر برد هستش

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
              در حال انجام ...
              X