اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

vpn زدن بین 2 میکروتیک

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

vpn زدن بین 2 میکروتیک

سلام
    من میخوام 2 تا میکروتیک رو به هم ارتباط بدم من هنوز میکروتیک نخوندم چون میخوام ارتباط voip راه بندازم بین 2 نقطه .
    میکروتیک اول ip 192.168.1.130
    میکروتیک دوم ip 192.168.1.120
    ممنون از شما

کسی نیست مشکل منو برطرف کنه؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

کامنت

سلام
      لطفا این لینک رو مطالعه بفرمایید امیدوارم مشکلتون حل بشه :
      آخرین ویرایش توسط Habili; در تاریخ/ساعت 07-18-2021, 07:19 PM.

من قلبی بزرگ با رویاهایی بزرگ دارم. دانسته هایمان را با هم به اشتراک بگذاریم.

کامنت

اقا امیر از این سایت بازهم هست اگر هست بیزحمت لینکش رو بفرست کارم ردیف شد فقط یه مشکل داشتم که اون هم برطرف شد.

کامنت

چشم اگه پیدا کردم لینک میدم حتما

من قلبی بزرگ با رویاهایی بزرگ دارم. دانسته هایمان را با هم به اشتراک بگذاریم.

کامنت

vpn زدن بین 2 میکروتیک
            من هم همین موضوع میخوام یادبگیرمو تازه واردم هیچ چیز هم درمورد میکروتیک نمیدونم
            به یک لینکی که برا تازه واردها گذاشهبودد مراجعه کرد وی متسفانه انار سرکاربودم

کامنت

لطفا میشه منم راهنمایی کنید.ممنونم
              لینک بالا متاسفانه مناس نبود!

کامنت

نحوه کانفیگ vpn روی میکروتیک

سلام
                اگه امکان داره زودتر راهنماییم کنید و یک لینک دیگر معرفی نمایید. بالینک بالا مشکلم حل نشده!
                با تشکر

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
                در حال انجام ...
                X