اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

ارتباط 2 نقطه به مسافت 1 کیلومتر

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

ارتباط 2 نقطه به مسافت 1 کیلومتر

سلام دوستان من میخواستم 2 تا شرکت رو که فاصله انها 1 کیلومتر و هیچ مانعی جلو انها نیست voip راه بندازم میخواستم ببینم روتر میکروتیک بزارم بهتره یا لینک وایرلس کدوم به صرفه است و چه مزاییایی داره ؟!!!!!!

سلام
    از لینک وایرلس استفاده کنید تماس هاتون رو با کیفیت خوب میتونید انتقال بدین بین دو تا دفتر . البته میتونید دو تا دفتر رو با هم اینترانت کنید و به جای وایرلس استفاده کنید که هزینه ش نسبت به وایرلس خیلی کمتر هست .

کامنت

منظورتون رو از اینترانت نفهمیدم میشه بیشتر توضیح بدید؟

کامنت

اینترانت یه سرویسی هست که از مخابرات میگیری که روی یه خط زوچ مسی بهت میدن سرعت های مختلف داره مثلا 64 یا 128 و 256 و غیره . شما برای این کار 128 هم خوب هست کارتون رو راه میندازه . تمام مخابرات های ایران با هم از طریق اینترانت به هم وصل هستند وقتی شما دفتر یک رو به مخابرات و دفتر دو رو هم به مخابرات اینترانت میکنی دوتا دفاتر همدیگر رو میبینن و میان توی یه شبکه و میتونید به راحتی داخلی هاتون رو روی سرور ریجیستر کنید .

من قلبی بزرگ با رویاهایی بزرگ دارم. دانسته هایمان را با هم به اشتراک بگذاریم.

کامنت

نوشته شده توسط amir مشاهده پست
          اینترانت یه سرویسی هست که از مخابرات میگیری که روی یه خط زوچ مسی بهت میدن سرعت های مختلف داره مثلا 64 یا 128 و 256 و غیره . شما برای این کار 128 هم خوب هست کارتون رو راه میندازه . تمام مخابرات های ایران با هم از طریق اینترانت به هم وصل هستند وقتی شما دفتر یک رو به مخابرات و دفتر دو رو هم به مخابرات اینترانت میکنی دوتا دفاتر همدیگر رو میبینن و میان توی یه شبکه و میتونید به راحتی داخلی هاتون رو روی سرور ریجیستر کنید .
          البته این به شرط ای هست که مخبرات منطقه بهشون بده بعضی نقات هست که مخابرات زوج مسی نمیکشه یا با هزینه بالا این کارو میکنه به نظر من 1کیلومتر بهترین کار همون ptp.

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
          در حال انجام ...
          X