اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

سرعت برد وایرلس

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

سرعت برد وایرلس

سلام من یه خونه دارم که حدود 150 متره طول داره و یه مودم TP- Link TD-W8961ND؛ خریدم ایا به من جواب میده معمولا این مودم تا چه اندازه جواب میده از وایرلسش استفاده کرد ؟
    ممنون

سلام رضا جان
    این مدم ها معمولا بین 50 تا 100 متر بیشتر برد ندارند . ولی من اگه جای شما بودم مودم رو در مرکز خونه میزاشتم که کل خونه رو پوشش دهی کنه .

من قلبی بزرگ با رویاهایی بزرگ دارم. دانسته هایمان را با هم به اشتراک بگذاریم.

کامنت

آخه میدونی چیه این خونه تا تا قسمت یه خونه سمت راست یه خونه سمت چپ و وسط حیاطه من این مودم را میخوام تو خونه خودم سمت راست بزارم و جایی که این مودم رو خریدم گفت تا 150 متر یا حتی 200 رو جواب میده نمیدونم الان چیکار کنم!!!!!!!!!!!!!!!

کامنت

آخه طرف راست گفته 200 متر برد داره ولی بشرطی که مانع سرراهش نباشه . ولی اینطور که شما میگید کلی دیوار سر راهتون هست که باعث افت برد مودمتون میشه . شما یه مودمی باید میگرفتی که حدودا 300 متر برد داشته باشه و سیگنالاش هم از موانع عبور کنه . البته یه کار دیگه هم میتونید بکنید که یه اکسس پوینت سیسکو یا هر مارک دیگه ای تهیه کنید و بزارینش توی اون یکی خونه که کل خونه رو به صورت وایرلس پوشش دهی کنه براتون

من قلبی بزرگ با رویاهایی بزرگ دارم. دانسته هایمان را با هم به اشتراک بگذاریم.

کامنت

بین این خونه ها فقط 2 دیواره وجود داره 1 دیواره اتاق خواب سمت چپ یه دیوار سمت راست و بین این خونه ها حیاط با 4 تا درخت

کامنت

سلام
            یه راهکار شاید جواب بده
            مودم رو توی بهترین موقعیت خودت قرار بده
            بعد پشت مودم ورق آلومینیوم بزار که کل اندازه مودم رو پوشش بده شاید جواب بده :32::32:
            دوستام تست کردن جواب داده
            نتیجه رو ابلاغ کن :73::73:

کامنت

من هم استفاده از اکسس پوینت و ریپیتر رو پیشنهاد میکنم
              Instagram : https://www.instagram.com/iranlinuxforum

Voip Trainer - Asterisk - Elastix - Agi Programming- NewRock

Voip Expert :ASTERISK-ELASTIX-NewRock Certified-With Experience of Working With
              Sangoma-Digium-Openvox-Synway-Atcom-Quintum Tenor-Polycom-Yealink-Rtx-Snom
              Cisco Collaboration - CME-CUCM-CUPs-CUC-WEBEX
              LPI ( Fundamental - LPI1 and LPI2 ) - Monitoring: ZABBIX-VOIPMONITOR-NAGIOS - CCNA

Linkedin Profile : https://www.linkedin.com/in/masuma-vahid-26b17b66/

کامنت

سلام بچه ها
                با ترس و لرز وصل کردم تا 120 متر رو کامل جواب داد ولی یه نکته یادم رفت بین این خونه ها 4 دیوار بود و 6 درخت دیوار ها 30 سانتی بودن کامل جواب داد 1 ساعت کار کردم خیلی حال کردم ممنونم از شما ولی در جواب اقای mosi شرمنده دیگه کارم به اونجا نکشید

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
                در حال انجام ...
                X