اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

برنامه نویسی VB در Ubuntu

بستن
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

برنامه نویسی VB در Ubuntu

درود.

من نیاز به یک نرم افزار برای Visual Basic دارم تا کدهای نوشته شده Compile بشند و همینطور قابل اجرا.

نرم افزاری سراغ دارید؟ :rolleyes:

یا اینکه *پیشنهادتون استفاده از Wine هست؟

منم کارای ویندوزیم رو با wine انجام میدم ولی منم مثل شما دنبال یه نرم افزار تحت لینوکس هستم که راحت کارامو انجام بدم .

من قلبی بزرگ با رویاهایی بزرگ دارم. دانسته هایمان را با هم به اشتراک بگذاریم.

کامنت

نوشته شده توسط danitfk مشاهده پست
      درود.

من نیاز به یک نرم افزار برای Visual Basic دارم تا کدهای نوشته شده Compile بشند و همینطور قابل اجرا.

نرم افزاری سراغ دارید؟ :rolleyes:

یا اینکه *پیشنهادتون استفاده از Wine هست؟
      سلام دانیال جان
      متاسفانه هیچی

کامنت

ممنون

تاپیک بسته شد.

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
        در حال انجام ...
        X