اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

مزایا و تفاوت کارت ها ، کدام کارت را انتخاب کنم ؟

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

مزایا و تفاوت کارت ها ، کدام کارت را انتخاب کنم ؟

برندها و قیمت ها و امکانات هر کدام از کارت ها و پشتیبانی و ساپورت و کلا کیفیت آنها متفاوت هست

برای خرید دچار سردرگمی می شوم

تفاوت اساسی این برندها از لحاظ : کیفیت تماس و دوام سخت افزار ، قیمت ، ساپورت و امکانات چه چیزهایی هست ؟

به تفضیل معایب و مزیت ها و تجربیات خود را بیان نمایید

سلام
    شما سخت افزارتون رو براساس نوع پروژه ای که دارین تهیه میکنید . تعداد یوزرها باید معلوم بشه و اینکه رکوردینگ روی سرور دارین یا نه ؟ تعداد خط های ایوان یا آنالوگ و غیره .. .

کامنت

فرض کند 250 داخلی , با 6 تا خط شهری و یک ترا نک که میخوایم به سرور دیگه وصل باشه

کامنت

نوشته شده توسط Mohammad مشاهده پست
        سلام
        شما سخت افزارتون رو براساس نوع پروژه ای که دارین تهیه میکنید . تعداد یوزرها باید معلوم بشه و اینکه رکوردینگ روی سرور دارین یا نه ؟ تعداد خط های ایوان یا آنالوگ و غیره .. .
        دقیقا این "نوع پروژه" چند دسته هست مگه ؟
        برای هر کدوم چه مدل سخت افزاری بدرد میخوره

کامنت

نوشته شده توسط Ali King مشاهده پست
          دقیقا این "نوع پروژه" چند دسته هست مگه ؟
          برای هر کدوم چه مدل سخت افزاری بدرد میخوره
          بعضی موقع ها یه پروژه هست که با یه کارت 4 خط شهری معمولی هم میشه راه اندازی کرد و حجم تماس ها خیلی بالا نیست یه سرور معمولی و پایین هم میتونی جمع کنی .ولی یه موقع هست حجم تماس ها خیلی بالاست مثلا 2 تا خط ایوان داری یا 20 تا خط شهری خوب قاعدتا برای این نوع پروژه اولا سرور قوی و خوبی نیاز داری و اگه حساسیت تماس ها هم بالا باشه کارت ایوان و شهری دیگه جواب نمیده و شما از گیت وی به جای کارت باید استفاده کنی که کانفیگ های مختلفی داره نسبت به کارت ها .

نوشته شده توسط sami.nazeri مشاهده پست
          فرض کند 250 داخلی , با 6 تا خط شهری و یک ترا نک که میخوایم به سرور دیگه وصل باشه
          250 تا داخلی رو میتونی روی الستیکس درست کنی ولی همزمان اگه 250 تا داخلی فعال هست به مشکل بر میخورید چون استریسک بیشتر از این کشش نداره . ولی راه حل داره برای رقع مشکلش .
          ip ولید برای سرورها دارین ؟

کامنت

این که میفرمایین سرور استریسک نمی کشه .. میشه روت کرد چندتا سرور رو تا بکشه ؟
            یا بازم باید از گیت وی استفاده کرد.

پروژه من رو که شما می دونین .. در اون زمینه چیکار باید کرد ؟

کامنت

نوشته شده توسط Ali King مشاهده پست
              این که میفرمایین سرور استریسک نمی کشه .. میشه روت کرد چندتا سرور رو تا بکشه ؟
              یا بازم باید از گیت وی استفاده کرد.

پروژه من رو که شما می دونین .. در اون زمینه چیکار باید کرد ؟
              برای پروژه شما من پیشنها میکنم از اینترانت استفاده کنید یعنی شعبه هاتون رو با اینترانت به هم وصل کنید و ویپتون درست میشه . هزینه ی آن چنانی هم نداره برای اینترانت .

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
              در حال انجام ...
              X