اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

مشکل در اتصال به فولدر شیر شده داخل شبکه

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

مشکل در اتصال به فولدر شیر شده داخل شبکه

سلام
    ما توی شبکمون یه فولدر share شده . بعد من هر موقع که میخوام به این وصل بشم همش ازم یوزر و پسورد میخواد مثل شکل زیر :

من تیک remmeber رو هم میزنم که یوزر و پسورد رو save کنه ولی بازم هر سری که سیستم رو روشن و خاموش میکنم و میخوام به فولدره وصل بشم بازم ازم یوزر و پسورد میخواد .
    اینستاگرام انجمن لینوکس ایران : https://www.instagram.com/iranlinuxforum

گزینه زیر رو در ویندوز سون روی کامپیوتری که روش فولدر رو شیر کردی خاموش کنید
    وارد network and sharing center بشین
    بعد change advanced sharing setting و بعد turn off password protected sharing رو بزنید

کامنت

آقای نجفی ممنون من این کاری که گفتید رو انجام دادم ولی سیستمم رو که دوباره ریست کردم و خواستم برم داخلی این فولدر یوزر و پسورد میخواد ازم ؟
      برای بزرگتر شدن عکس روی آن کلیک کنید

نام:	Capture.PNG
نمایش ها:	1
اندازه:	218.1 KB
شناسه:	16934
      اینستاگرام انجمن لینوکس ایران : https://www.instagram.com/iranlinuxforum

کامنت

یعنی وقتی این کار رو انجام دادید تا قبل از ریست شدن حل شد؟
        فایروالتون هم خاموشه؟
        بعد ریست شدن تیک اون password protected روی off است؟

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
        در حال انجام ...
        X