اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

همه چیز در مورد فکس در الستیکس

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

همه چیز در مورد فکس در الستیکس

مقاله در مورد:
    ساخت فکس
    ارسال فکس از طریق همه داخلی ها
    و دریافت فکس
    فایل های پیوست شده

سلام آقای کریمی
    ببخشید یه سوال داشتم . چرا ما باید recording رو موقع ساخت داخلی فکس غیرفعال کنیم و روی never بزاریم ؟ اگه فعال بشه مگه چه اتفاقی میوفته ؟

من قلبی بزرگ با رویاهایی بزرگ دارم. دانسته هایمان را با هم به اشتراک بگذاریم.

کامنت

سلام
      مشخصه که ما نمیتونیم تماس های فکس رو ضبط کنیم .

کامنت

من یه خط فکس دارم چطور میتونم یه کاری کنم که فقط فکس از روی این خطه رد و بدل بشه ؟ و کسی خواست از روی این خط تماس بگیره نتونه ؟
        ممنون

کامنت

کلا چند تا خط دارید ؟

کامنت

سلام
            هفت تا خط دارم روی سرورم

کامنت

سلام فک کنم با جدا کردن خط ها این کار امکان پذیر باشه
              آخرین ویرایش توسط M.R.S.CO; در تاریخ/ساعت 12-10-2013, 12:34 AM.

کامنت

بگین کارت دارین یا گیت وی تا کامل براتون توضیح بدم
                Instagram : https://www.instagram.com/iranlinuxforum

Voip Trainer - Asterisk - Elastix - Agi Programming- NewRock

Voip Expert :ASTERISK-ELASTIX-NewRock Certified-With Experience of Working With
                Sangoma-Digium-Openvox-Synway-Atcom-Quintum Tenor-Polycom-Yealink-Rtx-Snom
                Cisco Collaboration - CME-CUCM-CUPs-CUC-WEBEX
                LPI ( Fundamental - LPI1 and LPI2 ) - Monitoring: ZABBIX-VOIPMONITOR-NAGIOS - CCNA

Linkedin Profile : https://www.linkedin.com/in/masuma-vahid-26b17b66/

کامنت

مشکل اینجاست که چه جوری هر کدوم از داخلی ها فقط بتونن فکس های مربوط به خودشون رو بببینند

کامنت

روی داخلی ها که فکس رو فعال نمیکنن. اگر هم میخواهید که هر کسی فکس جدا گانه داشته باشه باید avantfax نصب رو نصب کنید و توی آوانت فکس میتونی برای هر کسی که دوست داری پنل جداگانه درست کنی که هر کسی با پنل و یوزر و پسورد خودش به avantfax لاگین کنه و فکس های ارسالی و دریافتی خودش رو ببینه .

کامنت

نوشته شده توسط linuxtrack مشاهده پست
                      روی داخلی ها که فکس رو فعال نمیکنن. اگر هم میخواهید که هر کسی فکس جدا گانه داشته باشه باید avantfax نصب رو نصب کنید و توی آوانت فکس میتونی برای هر کسی که دوست داری پنل جداگانه درست کنی که هر کسی با پنل و یوزر و پسورد خودش به avantfax لاگین کنه و فکس های ارسالی و دریافتی خودش رو ببینه .
                      منم متاسفانه تو همین نصب آوانت فکس گیرم

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
                      در حال انجام ...
                      X