اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

راه اندازی و استفاده رایگان سرور تست الستیکس برای کاربران محترم انجمن

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

راه اندازی و استفاده رایگان سرور تست الستیکس برای کاربران محترم انجمن

سلام
    سرور ذیل فقط جهت تست و تمرین کاربران محترم انجمن میباشد.

Ip : https://188.34.12.53:2222
    user : test
    pass : 123

به زودی سرورهای Free PBX و Asterisk Now رو هم برای دوستان و سروران گرامی جهت آشنایی با دیگر PBX های دیگه راه اندازی خواهیم کرد.

موفق و پیروز باشید.
    آخرین ویرایش توسط Habili; در تاریخ/ساعت 11-25-2013, 11:40 AM.

ممنون آقای هابیلی بخاطر سرور ولی داخلی ها رجیستر نمیشن ظاهرا.
    راه بسیار خوبی برای آموزش مبتدیان فراهم کردید.

کامنت

بله شما درست میگید . سروری که گذاشتم فقط برای آموزش و تست هست . به زودی سروی قوی تر با امکانات بهتر در اختیار کاربران قرار خواهیم داد که بتونن به راحتی سناریو های خودشون رو اجرا و پیاده سازی کنند.

کامنت

سلام با تسکر فراوان از مدیران محترم برای برقراری این سروز. اگه امکان داره سناریو بزارین یا دوستان مطرح کنند تا بدونیم که روی سرور چه جوری پیاده کنیم .
        بازم دستتون طلا شادم کردین .

کامنت

سلام مدیر محترم
          یک درخواست .. من نیاز دارم یجا ی دمو بگیرم . امکانش هست از سرور شما استفاده کنم ینی میخوام با سافت فونفقط به گوشی طرف زنگ بزنم و شماره بیوفته همین .:) چیکار کنم رو این سرور ؟ میشه واسم ی یوزر بسازید؟

کامنت

ظاهرا سرور down
            extion ها رجیستر نمیشه :(

کامنت

سلام
              با عرض پوزش به علت قطعی برق سیستم ها خاموش بودند . سرور آپ و قابل استفاده میباشد .

برای دمو هم مشکلی نداره میتونید دمو بدین . فقط این سرور رو من روی virtualbox نصب کردم و برای تست و تمرین کاربرا گذاشتم بنابراین سخت افزار بالایی هم نداره و من به خاطر اینکه سرعتش افت پیدا نکنه یه سری محدودیت ها براش گذاشتم که سرور Down نشه .
              برای همین هست که نمیتونید داخلی ها رو روش ریجیستر کنید .
              ایشالا در صدد هستم سروری قوی تر برای کاربرای انجمن مهیا کنم که بتونن بدون مشکل روی سرور سناریو ها و تمارین خودشون رو انجام بدن .

موفق باشید.

کامنت

سلام مدیر محترم .
                اقا محمد اگه تو ذاخلی ا نگاه کرده باشین من داخلی ایجاد کردم .. شما کارت نصب دارین ؟من میخوام به موبایل مشتری ی تک زنگ بزنم ببینه با ی شاماره دیگه زنگ میخوره امکانش روی سرور وجود داره ؟

کامنت

نوشته شده توسط sami.nazeri مشاهده پست
                  سلام مدیر محترم .
                  اقا محمد اگه تو ذاخلی ا نگاه کرده باشین من داخلی ایجاد کردم .. شما کارت نصب دارین ؟من میخوام به موبایل مشتری ی تک زنگ بزنم ببینه با ی شاماره دیگه زنگ میخوره امکانش روی سرور وجود داره ؟
                  سلام دوست عزیز
                  گفتم که الستیکس رو من به صورت مجازی اوردم بالای روی ویرچوال باکس و بنابراین امکان نصب کارت و برقراری تماس اینترنتی روی این سرور وجود نداره .

کامنت

با سلام سرور up نیست ؟ میشه ران کنید ؟ :D

کامنت

سلام سامی جان
                      این اینترنتمون رو از عصر تلکام گرفتیم . ۳ روزه دارن سرویس هاشون رو توی مخابرات عوض میکنن و تجهیزات جدید میخوان بزارن اینترنتمون فعلا قطع قاعدتا ای پی ولید هم کار نمیکنه . به بزرگواری خودتون ببخشید تا مشکل از سمت isp حل بشه .

کامنت

همچنان منتظریم که آپ بشه...

کامنت

ایشالا امروز آپ میشه کانفیگ های میکروتیک تموم بشه اگه مشکلی پیش نیاد تا یک ساعت دیگه میارمش بالا

کامنت

باعرض پوزش بابت تاخیر به وجود آمده در راه اندازی سرور تست انجمن . سرور دوباره راه اندازی شده و آماده تمرین و تست برای کاربران محترم انجمن میباشد.

کامنت

آقای هابیلی
                              تا اینجا این همه زحمت کشیدین این سرور رو آپ کردین دستتونم طلا
                              میشه لطف کنید خودتون یا یکی از دوستان، یه سناریوی خوشگل و باحال تعریف کنید و همراه با اموزش به بقیه یاد بدید؟؟
                              یه چیزی که جذاب باشه و تکراری نباشه

ممنون

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
                              در حال انجام ...
                              X