اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

آموزش تصویری اکتیو دایرکتوری دامین در ویندوز سرور 2008

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

آموزش تصویری اکتیو دایرکتوری دامین در ویندوز سرور 2008

آموزش نصب اکتیو دایرکتوری دامین بر روی ویندوز سرور 2008
    پیوست شد.

کتاب آشنایی با اکتیو دایرکتری
    لینک دانلود
    فایل های پیوست شده
    آخرین ویرایش توسط n.narmi; در تاریخ/ساعت 08-26-2013, 02:12 PM. دلیل: تصحیح متن

سلام
    هدف از ایجاد اکتیو دایرکتوری چیه؟(واقعا نمی دونم)
    من میخوام یک یوزر درست کنم که پشت هر کامپیوتری نشست دسکتاپ خودش رو ببینه باید چیکار کنم؟
    در ضمن خیلی جالب نوشته بودید اگر بشه همینجوری تمام آپشن های مایکروسافت رو آموزش بدن بچه ها عالیه
    شمام خیلی زحمت کشیده بودین
    ممنون

کامنت

یکی از کارهای اکتیو همینه اکتیو خیلی کارای دیگه هم انجام میده مه به مرور اماده میکنم و میگذارم برای شروع شما در حال حاضر شما نصب کنید کمی با محیط اشنا بشید من در خدمتم.

کامنت

نصب شد
        آماده تعریف اینجوری یوزرام

کامنت

نوشته شده توسط سید مجتبی نجفی مقدم مشاهده پست
          نصب شد
          آماده تعریف اینجوری یوزرام
          پست اول ویرایش شد کتاب خوبی آماده کردن استفاده کنید.

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
          در حال انجام ...
          X